rskim)" - Piotr Cieński
  • POW
    "Stara baśń" - Józef Ignacy Kraszewski
  • WZS
    "Stowarzyszenie kapeluszowych dam" - Jozef Lenhart
  • TPR
    "Strach" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Strażnicy chaosu" - Henryk Bardijewski
  • WZS
    "Sublokator albo dom na kościach" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Sylwia" - Henryk Bardijewski
  • DTW
    "Szalbierz" - Gyorgy Spiró
  • TPR
    "Sześć postaci scenicznych w poszukiwaniu autora" - Luigi Pirandello
  • TPR
    "Szewcy" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Ślepy tor" - Stefan Grabiński
  • TPR
    "Śmierć Dantona" - Georg Büchner
  • TPR
    "Śmierć Joanny" - Władysław Sebyła
  • TPR
    "Taczka occiarza" - Ludwik Sebastian Mercier
  • PTW
    "Tajemnica królestwa" - Mika Waltari
  • PWD
    "Tajemnicza wyspa" - Juliusz Verne
  • TPR
    "Tajniki pisma" - Karol Capek
  • TPR
    "Teatrzyk Zielona Gęś" - Konstanty Ildefons Gałczyński
  • WZS
    "Terapia dla odważnych" - Henryk Bardijewski
  • PTW
    "Teraz na ciebie zagłada" - Jerzy Andrzejewski
  • DTW
    "Termopile polskie" - Tadeusz Miciński
  • TPR
    "Towarzysz Szmaciak (trylogia)" - Janusz Szpotański
  • TPR
    "Triumf cnoty" - Koźma Prutkow
  • POW
    "Trzej muszkieterowie" - Aleksander Dumas
  • TPR
    "Trzydziestolecie" - Krzysztof Rudowski
  • TPR
    "Tunel" - Zbigniew Wojnarowski
  • INN
    "Turoń" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Tyrtey, Za kulisami" - Cyprian Kamil Norwid
  • TPR
    "Uklejna" - Marek Oramus
  • PTW
    "W lochu Ferrary" - Leszek Elektorowicz
  • PTW
    "W pewnym miasteczku" - Thomas Hardy
  • TPR
    "W pół drogi" - Jarosław Mikołajewski
  • TPR
    "Wacława Dzieje" - Stefan Garczyński
  • TZO
    "Wdowi grosz" - Piotr Szwedowski
  • TPR
    "Weronika" - Tadeusz Kijański
  • TPR
    "Wesele raz jeszcze" - Marek Nowakowski
  • PTW
    "Wesoły miesiąc maj" - James Jones
  • TPR
    "Wieczernik" - Ernest Bryll
  • TPR
    "Wróżka" - Karol Capek
  • TPR
    "Wspominki ks. Jana" - Marcin Witan
  • TPR
    "Wszystko płynie" - Wasilij Grossman
  • DTW
    "Wujaszek Wania" - Antoni Czechow
  • TPR
    "Wybieram milczenie" - Wojciech Chmielewski
  • DTW
    "Wynalazek walca" - Vladimir Nabokov
  • DTW
    "Za kulisami" - Cyprian Kamil Norwid
  • RDZ
    "Zaczarowany młyn" - Luciana Martini
  • TPR
    "Zakonnica" - Denis Diderot
  • TPR
    "Zaślubiny (z cyklu 'Ciotuleńka')" - Zbigniew Żakiewicz
  • TPR
    "Zazdrość i medycyna" - Michał Choromański
  • WZS
    "Zbrodnia w dzielnicy północnej" - Stefan Kisielewski
  • TPR
    "Zielony frak" - Gaston Armand de Caillavet & Robert de Flers
  • DTW
    "Zielony Gil" - Tirso de Molina
  • TPR
    "Zło" - Stanisław Brejdygant
  • TPR
    "Zmierzch" - Izaak Babel
  • TPR
    "Zmora (z cyklu 'Ciotuleńka')" - Zbigniew Żakiewicz
  • PTW
    "Zwycięstwo" - Joseph Conrad