ko
  • TPR
    "Porywacze" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Pospieszny" - Jan Grzegorczyk
  • STT
    "Powroty" - Lech Budrecki
  • INN
    "Powrót do paleolitu" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Półpancerze w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • WZS
    "Prorok Ilja" - Tadeusz Słobodzianek
  • TPR
    "Prosta sprawa" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Prośba" - Tadeusz Rittner
  • TPR
    "Próba generalna" - Olga Tokarczuk
  • STT
    "Przebudzenie" - Zbigniew Mentzel
  • TPR
    "Przepowiednia noworoczna dla Malinówka (cykl Malinówek)" - Marek Ławrynowicz
  • INN
    "Przygody dobrego wojaka Szwejka" - Jaroslav Hasek
  • RDZ
    "Przygody Tomka Sawyera" - Mark Twain
  • TPR
    "Przyjaźń musi być głucha" - Anna Mentlewicz
  • TPR
    "Przysięga" - Leonid Andrejew
  • TPR
    "Przystanek" - Gao Xingjian
  • STT
    "Przyszli za późno, czyli w samą porę" - Wacław Oszajca
  • RDZ
    "Ptaszkieterowie" - Mariusz Niemycki
  • TPR
    "Raport o stanie wojennym" - Marek Nowakowski
  • PTW
    "Rola mojej rodziny w światowej rewolucji" - Bora Ćosić
  • TPR
    "Rosjanie w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • DTW
    "Rosmersholm" - Henryk Ibsen
  • TPR
    "Ryba po grecku lub Rachatłukum polsku" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Sala nr 6" - Antoni Czechow
  • STT
    "Salto" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Sataniści z Rudy Śląskiej" - Marek Miller
  • TPR
    "Senat szaleńców. Humoreska ponura" - Janusz Korczak
  • DTW
    "Sędziowie" - Stanisław Wyspiański
  • DTW
    "Skąpiec (reż. Jan Warenycia)" - Molier
  • TPR
    "Sobótka w Malinówku" - Marek Ławrynowicz
  • RDZ
    "Spadochron" - Marek Ławrynowicz
  • STT
    "Spotkanie z nożem" - Miron Białoszewski
  • TPR
    "Stacja końcowa" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Staniesz się falą (o Jacku Kaczmarskim)" - Piotr Cieński
  • TPR
    "Stara" - Rafał Wojasiński
  • POW
    "Stara baśń" - Józef Ignacy Kraszewski
  • TPR
    "Stół" - Ida Fink
  • WZS
    "Stradivariana - albo trzy opowieści o skrzypcach" - Ilija Hurnik
  • TPR
    "Sylwester 2009 w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • DTW
    "Szachy" - Stanisław Grochowiak
  • TPR
    "Szeroki gest" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
  • TPR
    "Szkoła obmowy" - Wojciech Bogusławski
  • TPR
    "Śmierć Joanny" - Władysław Sebyła
  • TPR
    "Święty spokój" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Tajemna moc" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Ten jeden moment przed świtem" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • TPR
    "To, co zdarzy się jutro, czyli nie bądź taka mądra, Alicjo" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Trzecia noga" - Adam Bauman
  • POW
    "Trzej muszkieterowie" - Aleksander Dumas
  • TPR
    "Trzy siostry" - Antoni Czechow
  • TPR
    "Trzy szanse" - Rafał Kapeliński
  • TZO
    "Tuba" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Tunel" - Zbigniew Wojnarowski
  • TPR
    "Tyrtey, Za kulisami" - Cyprian Kamil Norwid
  • FPP
    "Uczta siedmiu mędrców" - Plutarch
  • INN
    "Upiór w kuchni (1993)" - Patrick G. Clark
  • TPR
    "Uroboros" - Wojciech Fułek
  • WZS
    "W zieleni ogrodów naszej młodości" - Krzysztof Choiński
  • TPR
    "Warszawianka" - Stanisław Wyspiański
  • PTW
    "Weiser Dawidek" - Paweł Huelle
  • TPR
    "Wesele (2001)" - Stanisław Wyspiański
  • DTW
    "Wesele Figara" - Pierre de Beaumarchais
  • TPR
    "Wielka kumulacja w małym miasteczku" - Ryszard Ulicki
  • TPR
    "Wielkie oszczędności w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • POW
    "Wierna rzeka" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Willy Blum" - Krzysztof Ćwikliński
  • PTW
    "Wniebowstąpienie" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Wróżka wszystko wie, wszystko widzi, czyli nieprzewidziane skutki dobrych uczynków" - Andrzej Mularczyk
  • STT
    "Wybierz saksofon" - Wiesław Myśliwski
  • TPR
    "Wychowanka" - Aleksander Fredro
  • TPR
    "Wykopalisko (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Wyprawa" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Wyszedł z domu" - Tadeusz Różewicz
  • DTW
    "Za kulisami" - Cyprian Kamil Norwid
  • TPR
    "Zabiłem!" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Zanim się przerwie srebrny sznur" - Aleksiej Kazancew
  • DTW
    "Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski
  • DTW
    "Zegarek" - Feliks Netz
  • TPR
    "Zimowa opowieść" - William Szekspir
  • TPR
    "Zmierzch" - Izaak Babel
  • TPR
    "Zwierciadlana zagadka" - Deotyma (Jadwiga Łuszczewska)
  • TPR
    "Żabusia" - Gabriela Zapolska
  • TPR
    "Życie w cieniu procesu" - Bożena Markowska
  • TPR
    "Żywot Józefa" - Mikołaj Rej