index.php?c=info&id=6328" style="text-decoration:none">"Adam, jeden z nas" - Konrad Fiałkowski
  • PWD
    "Adam, jeden z nas" - Konrad Fijałkowski
  • TPR
    "Amadeusz" - Peter Shaffer
  • TPR
    "Amok" - Stefan Zweig
  • POW
    "Anna Karenina" - Lew Tołstoj
  • INN
    "Antybaśnie - Gladiatura koła" - Marcin Wolski
  • INN
    "Antybaśnie - Koniec starej baśni" - Marcin Wolski
  • INN
    "Antybaśnie - Trybunał odwoławczy" - Marcin Wolski
  • STT
    "Antygona" - Sofokles
  • TPR
    "Antygona w Nowym Jorku" - Janusz Głowacki
  • FPP
    "Apokryfy" - Karel Capek
  • DTW
    "Audiencja" - Vaclav Havel
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Angaż" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Bardzo dobre serce (Dżamilla)" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Dziedzictwo" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Łapka" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Ostatni telefon" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Pies w studni" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Polowanie, polowanie" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Powrót do Amirandy" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Ten co się obsunął" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Zabójca seryjny" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Żałoba narodowa" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Bieda show" - Jakub Michalak
  • TPR
    "Bieg na nieznanym dystansie" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Biografia" - Remigiusz Grzela
  • DTW
    "Biografia" - Samuel Nathaniel Behrman
  • TPR
    "Biografia Henryka Ibsena" - Henryk Rozen
  • BIO
    "Biografie niezwykłe - Anna Achmatowa ''Spalone wiersze''" - Hanna Szof, Witold Malesa
  • RDZ
    "Bracia Grimm i spółka czyli bardzo stara bajka" - Wojciech Letki
  • TPR
    "Burza (reż. Henryk Rozen)" - William Szekspir
  • RDZ
    "Calineczka" - Hans Christian Andersen
  • TPR
    "Casting czyli Długa rozmowa o filmie, którego nikt nie będzie chciał oglądać" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Charlie Chan prowadzi śledztwo" - Earl Derr Biggers
  • PTW
    "Córka kapitana" - Aleksander Puszkin
  • TPR
    "Cudze pole, czyli Przypadki księdza Grosera [3]" - Jan Grzegorczyk
  • TPR
    "Cyganka" - Agatha Christie
  • TZO
    "Cygański skarb" - Edward D. Hoch
  • DTW
    "Cyrano de Bergerac" - Edmond de Rostand
  • INN
    "Czarna teczka" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Czarne oczy masz" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Czarne podniebienie" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Czerwony sygnał" - Agatha Christie
  • TPR
    "Cztery róże dla Lucienne" - Roland Topor
  • TPR
    "Czy będzie pan mnie kochał" - Fiodor Dostojewski
  • STT
    "Czysta robota" - Fryderick Forsyth
  • PTW
    "Doktor Żywago" - Borys Pasternak
  • TPR
    "Dosiąść szatana" - Jarosław Abramow-Newerly
  • TPR
    "Dożywocie (2013, reż. J.Englert)" - Aleksander Fredro
  • INN
    "Druga Szansa" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Drzwi" - Wojciech Fułek
  • TPR
    "Duchy poetów" - Ernest Bryll
  • TPR
    "Dwaj panowie N. Cyprian Kamil Norwid i Czesław Niemen" - Janusz Kukuła
  • TPR
    "Dwanaście listów" - Marek Wawrzkiewicz
  • TPR
    "Dwie wieże" - John Ronald Reuel Tolkien
  • DTW
    "Dziesięć pięter" - Cezary Harasimowicz
  • WZS
    "Dziewczyna z berlińskich przedmieść" - Mariusz Sieniewicz
  • TPR
    "Dziwny przypadek" - Agatha Christie
  • DTW
    "Egmont" - Johann Wolfgang Goethe
  • TPR
    "Fircyk w zalotach" - Franciszek Zabłocki
  • TPR
    "Fortynbras się upił" - Janusz Głowacki
  • TPR
    "Gdy wstaniemy z martwych" - Henryk Ibsen
  • TPR
    "Goethe i Schiller-Korespondencja" - Witold Malesa
  • TPR
    "Gwiazdy i konwalie czyli sprawa Kopernika" - Witold Bieliński
  • TPR
    "Hamlet (reż. Waldemar Modestowicz)" - William Szekspir
  • TPR
    "Happening, czyli nocna komedia z karawanem w tle" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Help" - Jacek Janczarski
  • TPR
    "Herr Klement" - Leonel Giacometto i Patricia Suárez
  • STT
    "Hibakusha" - Dana Łukasińska
  • INN
    "Historia Jezusa" - Janusz Kukuła
  • TPR
    "Hymny" - Yunus Emre
  • TPR
    "Irma" - Tadeusz Kijański
  • DTW
    "Irydion" - Zygmunt Krasiński
  • POE
    "Ja się też przytulę do ziemi cichutko" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • WZS
    "Jak tu cicho" - Paweł Mossakowski
  • TPR
    "Jaka piękna katastrofa" - Andrzej Mularczyk
  • WZS
    "Jeńcy" - Janusz Wasylkowski
  • TPR
    "Jesienny wieczór" - Friedrich Dürrenmatt
  • TPR
    "Józio" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Już czas zacząć ceremonię" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Kantata" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • WZS
    "Kartoteka (reż. Janusz Kukuła)" - Tadeusz Różewicz
  • TPR
    "Kassandra" - Piotr Wojewódzki
  • POW
    "Każdy żyje jak umie, czyli skąd się wzięli 'Sami swoi'" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Kolaboracja" - Ronald Harwood
  • RDZ
    "Koniec i początek" -
  • TPR
    "Konstytucja. Wolność nasza wiosenna" - Wojciech Markiewicz
  • TPR
    "Kontrabasista" - Patrick Süskind
  • DTW
    "Koń ma cztery nogi a też się potknie..." - Aleksander Ostrowski
  • TPR
    "Kreacja" - Ireneusz Iredyński
  • DTW
    "Krfotok" - Edward Redliński
  • TPR
    "Król Edyp (reż. Mariusz Malec)" - Sofokles
  • TPR
    "Król Lear (reż. J.Kukuła)" - William Szekspir
  • INN
    "Król Lear Superprodukcja" - FONOPOLIS
  • POW
    "Krzyżacy (1998)" - Henryk Sienkiewicz
  • WZS
    "Ksiądz Marek (reż. W. Modestowicz)" - Juliusz Słowacki
  • TPR
    "Kwestia zaufania" - Henryk Bardijewski
  • POW
    "Lalka (1997)" - Bolesław Prus
  • TPR
    "Lampa" - Agatha Christie
  • WZS
    "Las" - Cezary Harasimowicz
  • TPR
    "Lauren - Motyl nocy" - Tadeusz Kijański
  • DTW
    "Legion" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Legiony (2016)" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Libertango" - Marta Rebzda
  • TPR
    "Listy miłosne" - Albert Ramsdell Gurney
  • POE
    "Listy, które płoną" - Zbigniew Jerzyna
  • TPR
    "Lukrecjusz" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Lustro pana sędziego" - Gilbert Keith Chesterton
  • PTW
    "Ład serca" - Jerzy Andrzejewski
  • DTW
    "Łaska księcia Hieronima" - Uładzimier Arłou
  • STT
    "Łóżka" - Wojciech Fułek
  • WZS
    "Maciek od mazurków" - Jarosław Abramow-Newerly
  • TPR
    "Magiczna godzina" - Wiesław Saniewski
  • TPR
    "Majstersztyk" - Tomasz Jachimek
  • TPR
    "Makatka" - Jan Grzegorczyk
  • PTW
    "Mansarda" - Danilo Kiš
  • TPR
    "Markiza O." - Heinrich von Kleist
  • TPR
    "Marszałek Śmigły - Adam Zawisza" - Janusz Osica, Andrzej Sowa
  • TPR
    "Martin Eden (1990)" - Jack London
  • DTW
    "Maskarada" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • TPR
    "Matka Joanna od Aniołów" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • DTW
    "Mątwa" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Medea" - Eurypides
  • WZS
    "Mewa" - Boris Akunin
  • DTW
    "Mieszczanin szlachcicem" - Molier
  • POW
    "Mistrz i Małgorzata (2002)" - Michaił Bułhakow
  • TPR
    "Moja wielka rola" - Ludwik Górski
  • RDZ
    "Momo" - Michael Ende
  • INN
    "Morderca z mgły" - Marcin Wolski
  • POW
    "Motel w pół drogi" - Adam Bauman
  • TPR
    "Mowy sejmowe z okresu Sejmu Wielkiego" - Różni autorzy
  • POE
    "Na ganeczku snu" - Ernest Bryll
  • TPR
    "Na probostwie w Wyszkowie" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Nad" - Mariusz Bieliński
  • TPR
    "Nagie pióro" - Krzysztof Wójcicki
  • TPR
    "Nic nie pytaj, bo nie powiem" - Julian Tuwim
  • TZO
    "Nie opłaca się bić Maxa" - Robert Brutter
  • TPR
    "Nie ukrywaj przede mną twojego oblicza" - ks. Jarosław Januszewski
  • TPR
    "Nie-Boska komedia (1997)" - Zygmunt Krasiński
  • TPR
    "Nie-Boska komedia (2009)" - Zygmunt Krasiński
  • WZS
    "Niebieskie migdały" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Niedźwiedź (reż. Andrzej Jarski)" - Antoni Czechow
  • TPR
    "Nieprzyjaciel" - Julien Green
  • TPR
    "Niespodzianka (reż. Janusz Kukuła)" - Karol Hubert Rostworowski
  • TPR
    "Noc wenecka" - Alfred de Musset
  • PTW
    "Obłęd" - Jerzy Krzysztoń
  • TPR
    "Ogar śmierci" - Agatha Christie
  • TPR
    "Ogłoszenie" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Okruchy w mowie gminnej" - David Zane Mairowitz
  • TPR
    "Opowieść jesienna" - Jan Warenycia
  • STT
    "Opowieść o Truposzu" - Krzysztof Kuczkowski
  • TPR
    "Orzechowa kawa, orzechowe lody i turecki tytoń 'El Ha Kim" - Cezary Harasimowicz
  • STT
    "Ostatni dom" - Henryk Gała
  • TPR
    "Ostatni seans" - Agatha Christie
  • TPR
    "Ostatnia misja Lecha W." - Cezary Harasimowicz
  • DTW
    "Ostatnia taśma Krappa" - Samuel Beckett
  • WZS
    "Oszołom" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Pan Muchol" - Ireneusz Iredyński
  • TPR
    "Panny z wilka (fragment)" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • TPR
    "Paradis" - Janusz Głowacki
  • TZO
    "Parszywy dublet" - Robert Brutter
  • DTW
    "Pasażerka" - Zofia Posmysz
  • DTW
    "Pat, czyli królewska gra" - Pavel Kohout
  • PTW
    "Pewnego dnia o zmierzchu świata" - William Saroyan
  • TPR
    "Pętla czasu" - Zbigniew Wojnarowski
  • WZS
    "Piąta kolumna" - Ernest Hemingway
  • TPR
    "Pijany o 12 w południe" - Marek Hłasko
  • DTW
    "Plac bohaterów" - Thomas Bernhard
  • TPR
    "Po sezonie" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Podwórko" - Cezary Harasimowicz
  • TPR
    "Pomost" - Robert Mirzyński
  • POW
    "Popioły (1997)" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Portret w ogniu" - Krzysztof Wójcicki
  • TPR
    "Powiatowa lady Macbeth" - Mikołaj Leskow
  • TPR
    "Powrót Odysa" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Prosty urok melodramatu" - Zurab Kandelaki
  • TPR
    "Przewoźnik" - Ewa Kuczkowska
  • TPR
    "Przez las" - Tomasz Łubieński
  • INN
    "Przygody dobrego wojaka Szwejka" - Jaroslav Hasek
  • TPR
    "Przysięga" - Leonid Andrejew
  • TPR
    "Przystanek" - Jan Misiuk
  • TPR
    "Psalmy Dawida" -
  • TPR
    "Pudełko" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Radio" - Agatha Christie
  • TZO
    "Rekontra" - Robert Brutter
  • TPR
    "Requiem" - Antonio Tabucchi
  • DTW
    "Resztka ciepła" - Eugen Ruge
  • DTW
    "Rosmersholm" - Henryk Ibsen
  • FPP
    "Rozmowa ojca z dziećmi" - Denis Diderot
  • WZS
    "Rozmowa w katedrze" - Mario Vargas Llosa
  • TZO
    "Ryba płynie za mordercą" - Ireneusz Iredyński
  • TPR
    "S.O.S" - Agatha Christie
  • TPR
    "Sen nocy jesiennej" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Sen srebrny Salomei" - Juliusz Słowacki
  • TPR
    "Senat szaleńców. Humoreska ponura" - Janusz Korczak
  • TPR
    "Sezon atrakcji" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Solo na trąbkę" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Spór estetyczny" - Witold Malesa
  • TPR
    "Sprawa Galileusza" - Elżbieta Łukomska
  • TPR
    "Stalingrad" - Karl Dedecius
  • TPR
    "Staniesz się falą (o Jacku Kaczmarskim)" - Piotr Cieński
  • TPR
    "Symfonia niespodzianek" - Guy Meredith
  • DTW
    "Szachy" - Stanisław Grochowiak
  • TPR
    "Sztuka na trzech mezczyzn i tyleż samo starych zegarków" - Ryszard Ulicki
  • TPR
    "Świadek oskarzenia" - Agatha Christie
  • TPR
    "Tajemnica błękitnej wazy" - Agatha Christie
  • STT
    "Tatanka" - Marek Kochan
  • BIO
    "Teatr Polskiego Radia na cenzurowanym - Tadeusz Byrski" - Iwona Malinowska
  • TPR
    "Ten czwarty" - Agatha Christie
  • TPR
    "Ten łobuz Speed" - Tadeusz Patulski
  • PTW
    "Teraz na ciebie zagłada" - Jerzy Andrzejewski
  • PTW
    "Trans-Atlantyk" - Witold Gombrowicz
  • TPR
    "Trufle, czyli nowe Przypadki księdza Grosera [2]" - Jan Grzegorczyk
  • TPR
    "Trzpiotka" - Antoni Czechow
  • TPR
    "Trzy serca" - Tadeusz Dołęga Mostowicz
  • TPR
    "Trzy siostry" - Antoni Czechow
  • DTW
    "Trzy zbiry" - Dario Fo
  • TPR
    "Turyści z bocianich gniazd" - Czesław Straszewicz
  • TPR
    "Twierdzi Pereira" - Antonio Tabucchi
  • TPR
    "Uczta grudniowa" - Marek Miller, Jacek Raginis
  • TPR
    "Układ" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • TPR
    "Uroboros" - Wojciech Fułek
  • TPR
    "Urzeczony" - Edith Wharton
  • TPR
    "W małym dworku (2009)" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Warszawianka" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Wesele (2001)" - Stanisław Wyspiański
  • WZS
    "Wielkanocne czuwanie 1966 z Karolem Wojtyłą" - Waldemar Modestowicz
  • DTW
    "Wielki Fryderyk" - Adolf Nowaczyński
  • TPR
    "Wirus" - Bogdan Loebl
  • POW
    "Wojna i pokój" - Lew Tołstoj
  • TPR
    "Wstęp do teorii chaosu" - Andrzej Szypulski
  • WZS
    "Wstępując w mgłę" - Paula Sabolova-Jelinkova
  • TPR
    "Wszystko będzie dobrze" - Marian Sworzeń
  • TPR
    "Wybrzeża pełne ciszy" - Karol Wojtyła
  • TPR
    "Wygnańcy Ewy" - Jan Sztaudynger
  • STT
    "Wypożyczalnia ludzi" - Krzysztof Wójcicki
  • WZS
    "Za drzwiami" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Zabiłem!" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Zakład wg.Pamiątki JPana Seweryna Soplicy" - Henryk Rzewuski
  • TPR
    "Zaułek malowany zmierzchem" - Józef Czechowicz
  • POE
    "Zawsze i wszędzie" - Janusz Kukuła
  • DTW
    "Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski
  • STT
    "Zegarek (2015 - remake)" - Jerzy Szaniawski
  • TPR
    "Zew skrzydeł" - Agatha Christie
  • PTW
    "Ziele na kraterze" - Melchior Wańkowicz
  • TPR
    "Zimowa opowieść" - William Szekspir
  • STT
    "Złodziej głosów" - Adam Bauman
  • PTW
    "Zły" - Leopold Tyrmand
  • WZS
    "Zły (1995)" - Leopold Tyrmand
  • TPR
    "Żadnych marzeń" - Rafał Ziemkiewicz
  • TPR
    "Żywot Józefa" - Mikołaj Rej