n Wolski
  • TPR
    "Bliżej niż myślisz" - Piotr Müldner-Nieckowski
  • POW
    "Boży bojownicy" - Andrzej Sapkowski
  • TPR
    "Bruderszaft z Belzebubem" - Maciej Rybiński
  • WZS
    "Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca" - Ilja Erenburg
  • POW
    "Chłopi" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Chłopiec z ballady" - Zbigniew Branach
  • TPR
    "Ciężkie czasy" - Michał Bałucki
  • TPR
    "Cud (z cyklu 'Ciotuleńka')" - Zbigniew Żakiewicz
  • TPR
    "Cud mniemany, czyli Krakowiacy i górale" - Wojciech Bogusławski
  • POW
    "Czachary" - Maria Rodziewiczówna
  • TPR
    "Człowiek, który był Czwartkiem" - Gilbert Keith Chesterton
  • WZS
    "Depozyt" - Władysław Zawistowski
  • RDZ
    "Dolina zagubionych marzeń" - Liliana Bardijewska
  • DTW
    "Donna Aluica" - Jerzy Żuławski
  • STT
    "Drzazga" - Władimir Zazubrin
  • PTW
    "Drzewo" - Wiesław Myśliwski
  • DTW
    "Dziesiąty człowiek" - Graham Greene
  • DTW
    "Dziesięć pięter" - Cezary Harasimowicz
  • TPR
    "Faust" - Johann Wolfgang Goethe
  • TPR
    "Fotografia" - Wojciech Letki
  • TPR
    "Gorące uczucie" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
  • TPR
    "Happening, czyli nocna komedia z karawanem w tle" - Andrzej Mularczyk
  • RDZ
    "Jeden bilet nad morze" - Krystyna Chołoniewska
  • PTW
    "Kamień na kamieniu" - Wiesław Myśliwski
  • TPR
    "Kapcie" - Maria Jankowska
  • TPR
    "Kariera Johna Nobody" - Julian Tuwim
  • POW
    "Każdy żyje jak umie, czyli skąd się wzięli 'Sami swoi'" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Kieliszek koniaku przed śmiercią" - Zbigniew Jerzyna
  • TPR
    "Komisja" - Wojciech Albiński
  • TPR
    "Konstytucja. Wolność nasza wiosenna" - Wojciech Markiewicz
  • WZS
    "Krawiec" - Sławomir Mrożek
  • STT
    "Krótki rejs (z cyklu 'Wrębiak i Malina')" - Jan Warenycia
  • POW
    "Krzyżacy (1998)" - Henryk Sienkiewicz
  • WZS
    "Ksiądz Marek (reż. W. Modestowicz)" - Juliusz Słowacki
  • STT
    "Księga psa" - Mariusz Bieliński
  • POW
    "Kubuś Fatalista i jego pan" - Denis Diderot
  • TPR
    "Kwatera dla bezdomnych" - Kazimierz Orłoś
  • RDZ
    "Lofofora" - Agnieszka Tyszka
  • TPR
    "Łowcy głów" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • DTW
    "Mieszczanin szlachcicem" - Molier
  • TPR
    "Moskwa-Pietuszki" - Wieniedykt Jerofiejew
  • POW
    "Motel w pół drogi" - Adam Bauman
  • PTW
    "Msza za miasto Arras" - Andrzej Szczypiorski
  • TPR
    "Najświętsze słowa naszego życia" - Marek Hłasko
  • WZS
    "Nie używaj tego ognia" - Marek Baczewski
  • FPP
    "Nowe przygody i nieszczęścia Łazika z Tormesu" - Camillo Jose Cela
  • PTW
    "Obłęd" - Jerzy Krzysztoń
  • TPR
    "Okno" - Anna Mentlewicz
  • POW
    "Oliver Twist" - Charles Dickens
  • STT
    "Orient-Express" - Krzysztof Beśka
  • TPR
    "Ostatnia misja porucznika Lance'a" - Wojciech Albiński
  • TPR
    "Oszukańczy ożenek" - Miguel de Cervantes
  • PTW
    "Ósmy dzień tygodnia" - Marek Hłasko
  • TPR
    "Pan Muchol" - Ireneusz Iredyński
  • TPR
    "Pan Zdzich promuje pyzlankę" - Jarosław Abramow-Newerly
  • POW
    "Paragraf 22" - Joseph Heller
  • TPR
    "Pętla" - Marek Hłasko
  • WZS
    "Piekło" - Jerzy Siatkiewicz
  • TPR
    "Piśko" - Arkadiusz Awerczenko
  • TPR
    "Poczta" - Rabindranath Tagore
  • TPR
    "Pogrobowcy" - Marian Pilot
  • POW
    "Popioły (1997)" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Powrót" - Stanisław Rembek
  • PTW
    "Powrót na wrzosowisko" - Thomas Hardy
  • TPR
    "Przechowalnia" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Przesyłka" - Marzena Burczycka-Woźniak
  • INN
    "Przygody dobrego wojaka Szwejka" - Jaroslav Hasek
  • POW
    "Przygody Don Kichota" - Miguel de Cervantes
  • WZS
    "Przyszliśmy tu po kolędzie" - Iwona Malinowska
  • TPR
    "Psie serce" - Michaił Bułhakow
  • TPR
    "Romanse Kubusia Fatalisty i jego pana" - Denis Diderot
  • TPR
    "Rusek" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Sandra K" - Manuela Gretkowska
  • TPR
    "Siekierezada" - Edward Stachura
  • TPR
    "Siła woli" - Józef Bohdan Dziekoński
  • TPR
    "Sława i chwała (Zagubieni w historii)" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • WZS
    "Stacja Granica" - Krzysztof Choiński
  • TPR
    "Stara" - Rafał Wojasiński
  • POW
    "Studenci trzeciego wieku. Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień" - Jerzy Gruza
  • TPR
    "Sumienie" - Aleksander Sołżenicyn
  • STT
    "Szalona lokomotywa" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Szewcy" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Ślad" - Ida Fink
  • TPR
    "Śmierć Dantona" - Georg Büchner
  • TPR
    "Śmierć Joanny" - Władysław Sebyła
  • RDZ
    "Takie sobie bajeczki wg Kiplinga cz.1" - Rudyard Kipling
  • RDZ
    "Takie sobie bajeczki wg Kiplinga cz.2" - Rudyard Kipling
  • RDZ
    "Takie sobie bajeczki wg Kiplinga cz.3" - Rudyard Kipling
  • RDZ
    "Tobołek złośliwego karła" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Towarzysz Szmaciak (trylogia)" - Janusz Szpotański
  • RDZ
    "Turniej" - Wojciech Letki
  • INN
    "Wesele" - Stanisław Wyspiański
  • POW
    "Wierna rzeka" - Stefan Żeromski
  • WZS
    "Wina Agnieszki Jerych" - Piotr Wojciechowski
  • TPR
    "Wizna" - Jacek Raginis
  • TPR
    "Wózek" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Wyzwolenie" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Zagłoba swatem" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Zapatan" - Władysław Łoziński
  • RDZ
    "Zbójecka dola" - Wojciech Letki
  • PTW
    "Ziele na kraterze" - Melchior Wańkowicz
  • DTW
    "Złota czaszka" - Juliusz Słowacki
  • PTW
    "Zły" - Leopold Tyrmand