li>
DTW
"Gałązka Rozmarynu" - Zygmunt Nowakowski
  • STT
    "Grafoman" - Marek Ławrynowicz
  • RDZ
    "Heca nie z tej Ziemi" - Marcin Pałasz
  • POW
    "Imię Róży" - Umberto Eco
  • WZS
    "Jaskinia Filozofów" - Zbigniew Herbert
  • WZS
    "Johnny Enigma" - Paweł Mossakowski
  • TPR
    "Julek – słuchowisko o Julianie Tuwimie" - Henryk Rozen
  • WZS
    "Kalipso" - Jerzy Siatkiewicz
  • RDZ
    "Kaprysy Kleopatry" - Jan Warenycia
  • POW
    "Każdy żyje jak umie, czyli skąd się wzięli 'Sami swoi'" - Andrzej Mularczyk
  • PTW
    "Kochankowie z Marony" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • POW
    "Komediantka" - Władysław Stanisław Reymont
  • PTW
    "Kompleks Polski" - Tadeusz Konwicki
  • RDZ
    "Kot w butach" - Charles Perrault
  • POW
    "Kronika wypadków miłosnych" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Królestwo potrzebuje kata" - Wojciech Albiński
  • STT
    "Lalek (2008)" - Zbigniew Herbert
  • POW
    "Lalka (1997)" - Bolesław Prus
  • TPR
    "Listopadowa depresja w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Lolek i Bolek" - Marcin Troński
  • TPR
    "Maciejowice 1794. Rekonstrukcja poetów" - Wojciech Markiewicz
  • PTW
    "Madame" - Antoni Libera
  • TPR
    "Malinówek wybiera (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • DTW
    "Maria Stuart" - Juliusz Słowacki
  • TPR
    "Matka jest jedna" - Marek Gajdziński
  • DTW
    "Miłość na Krymie" - Sławomir Mrożek
  • TPR
    "Miód kasztelański" - Józef Ignacy Kraszewski
  • RDZ
    "Moje drzewko pomarańczowe" - José Mauro de Vasconcelos
  • WZS
    "Moje zakazane podwórze" - Krzysztof Choiński
  • TPR
    "Mój syn Maksymilian" - Kazimierz Braun
  • TPR
    "Mózg" - Angela Svennborg
  • TPR
    "Na drodze do Damaszku" - Jerzy Janusz Fąfara
  • TPR
    "Na marne" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Nagi sad" - Wiesław Myśliwski
  • TPR
    "Następny proszę" - Paweł Binke
  • TPR
    "Nekropolis" - Marek Nowakowski
  • RDZ
    "Niepodziałek" - Artur Daniel Liskowacki
  • TPR
    "Niespodziewany upadek burmistrza Malinówka (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • RDZ
    "Niezwykła wędrówka ślimaka Lazura" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Noc Walpurgii albo kroki komandora" - Wieniedykt Jerofiejew
  • TPR
    "Odjazd" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • WZS
    "Ogniwo" - Witold Zalewski
  • TPR
    "Oksana" - Włodzimierz Odojewski
  • POW
    "Oliver Twist" - Charles Dickens
  • TPR
    "Onufry Przedziałek" - Stanisław Dobrzański
  • RDZ
    "Opowieści sroki - Królewskie jajo" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Opowieść jesienna" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Opowieść wigilijna (reż. Waldemar Modestowicz)" - Karol Dickens
  • WZS
    "Oratorium na Boże Narodzenie" - Göran Tunström
  • POW
    "Paragraf 22" - Joseph Heller
  • TPR
    "Pierścionek zaręczynowy" - Zdzisław Romanowski
  • WZS
    "Pierwsza polka" - Horst Bienek
  • RDZ
    "Pinokio" - Carlo Collodi
  • TPR
    "Pod akacjami" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • PTW
    "Podróż sentymentalna" - Laurence Sterne
  • TPR
    "Pokojowa propozycja Kazika Wrony" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Pokolenie" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Poskromienie złośnicy" - William Szekspir
  • TPR
    "Postrzyżyny" - Bohumil Hrabal
  • TPR
    "Powódź" - Jerzy Szaniawski
  • TPR
    "Półpancerze w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Propozycja" - Narcyz Łopianowski
  • WZS
    "Prorok Ilja" - Tadeusz Słobodzianek
  • TPR
    "Proste zlecenie" - Jarosław Klejnocki
  • TPR
    "Przysięga" - Leonid Andrejew
  • TPR
    "Przystanek" - Gao Xingjian
  • TPR
    "Pudełko" - Kazimierz Orłoś
  • DTW
    "Pułkownik – Ptak" - Christo Bojczew
  • PTW
    "Rany Boskie - Polska!" - Stefan Kisielewski
  • TPR
    "Rodzina Wilkołaka" - Aleksy Konstantynowicz Tołstoj
  • RDZ
    "Rzeka pełna mleka" - Krzysztof Bizio
  • WZS
    "Saksofon basowy" - Josef Skvorecky
  • TPR
    "Sąsiad z góry" - Wojciech Letki
  • TPR
    "Seans" - Władysław Stanisław Reymont
  • POW
    "Stara baśń" - Józef Ignacy Kraszewski
  • TPR
    "Stary numer" - Krzysztof Beśka
  • TPR
    "Ślad" - Ida Fink
  • RDZ
    "Śnieżynek" - Artur Daniel Liskowacki
  • RDZ
    "Telewizorzysko" - Artur Daniel Liskowiacki
  • PTW
    "Tragiczna historia źycia i śmierci Adriana Leverkühna" - Tomasz Mann
  • TPR
    "Trylogia. Fuga alla polacca" - Zbigniew Wojnarowski
  • POW
    "Trzej muszkieterowie" - Aleksander Dumas
  • TPR
    "Trzy opowieści z okrętowej skrzyni" - Sandor Marai
  • TPR
    "Urodzona ofiara" - Zbigniew Wojnarowski
  • TPR
    "Walc cis-mol, na jedną rękę" - Jerzy Marciniak
  • INN
    "Walizka" - Małgorzata Sikorska-Miszczuk
  • TPR
    "Wdowa z musu" - Zygmunt Przybylski
  • TPR
    "Wesele (2001)" - Stanisław Wyspiański
  • DTW
    "Wesele Figara" - Pierre de Beaumarchais
  • TPR
    "Wielki mag" - Marcin Troński
  • WZS
    "Wina Agnieszki Jerych" - Piotr Wojciechowski
  • TPR
    "WiNny bohater" - Janusz Andrzej Zajdel
  • TPR
    "Wspólny pokój" - Zbigniew Uniłowski
  • PTW
    "Z dala od hałaśliwego tłumu" - Thomas Hardy
  • WZS
    "Za drzwiami" - Liliana Bardijewska
  • PTW
    "Zamek" - Franz Kafka
  • TPR
    "Zamknięty rozdział" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Zapatan" - Władysław Łoziński
  • DTW
    "Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski
  • TPR
    "Zbrodnia i kara" - Michał Zoszczenko
  • TPR
    "Zimowa opowieść" - William Szekspir
  • RDZ
    "Zimowa podróż skrzata Półkoszka" - Mariusz Niemycki
  • WZS
    "Złodziej" - Wiesław Myśliwski
  • PTW
    "Zwycięstwo" - Joseph Conrad
  • DTW
    "Żelazna konstrukcja" - Maciej Wojtyszko
  • DTW
    "Żołnierz samochwał" - Plaut