hristie
  • INN
    "Saga Rodu Kowalewskich" - Marcin Jedras (Marcin Wolski)
  • WZS
    "Sakramencka ulewa" - Jerzy Krzysztoń
  • TPR
    "Sanatorium pod klepsydrą (reż. Waldemar Modestowicz)" - Bruno Schulz
  • TPR
    "Sceny historyczne" - Henri-Pierre Cami
  • INN
    "Sekspert" - Marcin Wolski
  • WZS
    "Sekstet dla dwojga" - Paweł Mossakowski
  • TPR
    "Sezon na kłopoty, czyli baśń o księciu Talizmanie" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Sędzia i jego kat" - Friedrich Dürrenmatt
  • PTW
    "Siedem dalekich rejsów" - Leopold Tyrmand
  • DTW
    "Słomkowy kapelusz" - Eugeniusz Labiche
  • TPR
    "Sobótka w Malinówku" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Solo na trąbkę" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Sprawa honoru" - Wojciech Letki
  • STT
    "Srebrny deszcz" - Paweł Huelle
  • TPR
    "Stacja końcowa" - Henryk Bardijewski
  • INN
    "Stary fotograf" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Strażnicy chaosu" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Sylwester 2009 w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Symfonia niespodzianek" - Guy Meredith
  • TPR
    "Sztuka na trzech mezczyzn i tyleż samo starych zegarków" - Ryszard Ulicki
  • TPR
    "Ślad" - Ida Fink
  • TPR
    "Ślepy tor" - Stefan Grabiński
  • TPR
    "Świadek oskarzenia" - Agatha Christie
  • TPR
    "Święty spokój" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Taczka occiarza" - Ludwik Sebastian Mercier
  • TPR
    "Tajemnica błękitnej wazy" - Agatha Christie
  • INN
    "Tchórzokretka" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Teatr niekonsekwencji" - Tadeusz Różewicz
  • TPR
    "Ten czwarty" - Agatha Christie
  • TPR
    "Towarzysz Szmaciak (trylogia)" - Janusz Szpotański
  • TPR
    "Trzech panów w łódce nie licząc psa" - Jerome Klapka Jerome
  • TPR
    "Trzecia noga" - Adam Bauman
  • TPR
    "Twierdzi Pereira" - Antonio Tabucchi
  • TPR
    "Uczeń diabła" - George Bernard Shaw
  • TPR
    "Uklejna" - Marek Oramus
  • TPR
    "Upadek z trzepaka" - Sławomir Rogowski
  • DTW
    "Wesele (1971)" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Wielka kumulacja w małym miasteczku" - Ryszard Ulicki
  • TPR
    "Wirus" - Bogdan Loebl
  • TPR
    "Wszystko płynie" - Wasilij Grossman
  • STT
    "Wszystko sie uda" - Tomasz Man
  • TPR
    "Wykopalisko (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • STT
    "Wypożyczalnia ludzi" - Krzysztof Wójcicki
  • INN
    "Wyrocznia" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Wyzwolenie" - Stanisław Wyspiański
  • TZO
    "Zasiłek" - Wojciech Letki
  • WZS
    "Zbrodnia w dzielnicy północnej" - Stefan Kisielewski
  • TPR
    "Ze wspomnień cyklisty" - Bolesław Prus
  • STT
    "Zegarek (2015 - remake)" - Jerzy Szaniawski
  • DTW
    "Zemsta (2002)" - Aleksander Fredro
  • TPR
    "Zew skrzydeł" - Agatha Christie
  • PTW
    "Zły" - Leopold Tyrmand
  • WZS
    "Zły (1995)" - Leopold Tyrmand
  • TPR
    "Zostaw wiadomość po sygnale" - Edward Redliński
  • TPR
    "Życie codzienne na szczeblu lokalnym" - Tomasz Jachimek
  • STT
    "Życie osobiste" - Michał Zoszczenko