Teatr Polskiego Radia

"Ręczna robota"
Ćwirlej Ryszard

Reżyseria: Janusz Kukuła

Średnia ocena: 3.33
Oddanych glosów: 3
Tagi:
  Poznań (1) 

Adam Ferency

1951 -
(Narrator)

Piotr Polk

1962 -
(Porucznik Trulka)

Lech Łotocki

1947 -
(Sąsiad Marian)

Jan Pęczek

1950 -
(Kuzyn Karol)

Wojciech Błach

1972 -
(Marian Kluta)

Marian Opania

1943 -
(Chorąży Olkiewicz)

Krzysztof Banaszyk

1970 -
(Major Marcinkowski)

Arkadiusz Bazak

1939 -
(Pułkownik Żyto)

Janusz Wituch

1968 -
(Porucznik Chudecki)

Piotr Kozłowski

1965 -
(Porucznik Adamski)

Waldemar Barwiński

1973 -
(Szeregowy Blaszkowski)

Jarosław Gruda

1965 -
(Sierżant Kowal)

Andrzej Blumenfeld

1951 - 2017
(Porucznik Martyniuk)

Anna Gajewska

1976 -
(Telefonistka)

Marian Dziędziel

1947 -
(Porucznik Pytlok)

Kazimierz Kaczor

1941 -
(Podpułkownik Szafranek)

Waldemar Barwiński

1973 -
(Szeregowy Blaszkowski)

Janusz Chabior

1963 -
(Olo Golona)

Andrzej Mastalerz

1964 -
(Karol Wójcik)

Sławomir Pacek

1967 -
(Chorąży Macek)

Zbigniew Suszyński

1961 -
(Porucznik Brodziak)

Przemysław Bluszcz

1970 -
(Gruby Rychu)

Mirosław Zbrojewicz

1957 -
(Rajmund Dutka)

Waldemar Kownacki

1949 -
(Pan Gienek)

Bogdan Kalus

1965 -
(Arek Hołda)

Jan Kulczycki

1947 -
(Czerek Kamiński)

Karol Pocheć

1981 -
(Marek Pawlak)

Paweł Ciołkosz

1982 -
(Szeregowy)

Cezary Nowak

1957 -
(Plutonowy)

Tomasz Sapryk

1966 -
(Kapral Wujec)

Tomasz Marzecki

1949 -
(Dyżurny)

Wojciech Chorąży

1973 -
(Milicjant)

Monika Węgiel

1984 -
(Zuza)

Ilja Zmiejew

1955 -
(Wiktor Krawcew)

Andrzej Piszczatowski

1945 - 2011
(Kapitan Alik)

Zygmunt Sierakowski

1945 - 2014
(Marian Kołodziejczyk)

Stanisław Elsner-Załuski

1944 -
(Dyżurny)

Mateusz Grydlik

1982 -
(Sierżant)

Mikołaj Klimek

1972 -
(Dyspozytor)

Leon Charewicz

1951 -
(Dzielnicowy Kotecki)

Marcin Tyrol

1979 -
(Sierżant Szołtysik)

Zbigniew Suszyński

1961 -
(Porucznik Brodziak)

Wojciech Błach

1972 -
(Marian Kluta)

Julia Kołakowska

1981 -
(Marzena)

Ilona Kuśmierska

1948 -
(Kobieta)

Audiofil
2012-03-28 21:34

download (link dostępny po zalogowaniu)

Odc. 01-25: http://www.mediafire.com/?sb923s1fdjq3i2i
Odc. 26-50: http://www.mediafire.com/?wzpx8trhnbm8d08
Odc. 51-75: http://www.mediafire.com/?c3rc7557409r083

Autor: Ryszard Ćwirlej
Reżyseria: Janusz Kukuła
Realizacja: Andrzej Brzoska
Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski

Obsada:
Narrator – Adam Ferency
Porucznik Trulka – Piotr Polk
Sąsiad Marian – Lech Łotocki
Kuzyn Karol – Jan Pęczek
Marian Kluta – Wojciech Błach
Chorąży Olkiewicz – Marian Opania
Major Marcinkowski – Krzysztof Banaszyk
Pułkownik Żyto – Arkadiusz Bazak
Porucznik Chudecki – Janusz Wituch
Porucznik Adamski – Piotr Kozłowski
Szeregowy Blaszkowski – Waldemar Barwiński
Sierżant Kowal – Jarosław Gruda
Porucznik Martyniuk – Andrzej Blumenfeld
Telefonistka – Anna Gajewska
Porucznik Pytlok – Marian Dziędziel
Podpułkownik Szafranek – Kazimierz Kaczor
Szeregowy Blaszkowski – Waldemar Barwiński
Olo Golona – Janusz Chabior
Karol Wójcik – Andrzej Mastalerz
Chorąży Macek – Sławomir Pacek
Porucznik Brodziak – Zbigniew Suszyński
„Gruby Rychu” – Przemysław Bluszcz
Rajmund Dutka – Mirosław Zbrojewicz
Pan Gienek – Waldemar Kownacki
Arek Hołda – Bogdan Kalus
Czerek Kamiński – Jan Kulczycki
Marek Pawlak – Karol Pocheć
Szeregowy – Paweł Ciołkosz
Plutonowy – Cezary Nowak
Kapral Wujec – Tomasz Sapryk
Dyżurny – Tomasz Marzecki
Milicjant – Wojciech Chorąży
Zuza – Monika Węgiel
Wiktor Krawcew – Ilja Zmiejew
Kapitan Alik – Andrzej Piszczatowski
Marian Kołodziejczyk – Zygmunt Sierakowski
Dyżurny – Stanisław Elsner-Załuski
Sierżant – Mateusz Grydlik
Dyspozytor – Mikołaj Klimek
Dzielnicowy Kotecki – Leon Charewicz
Sierżant Szołtysik – Marcin Tyrol
Porucznik Brodziak – Zbigniew Suszyński
Marian Kluta – Wojciech Błach
Marzena – Julia Kołakowska
Kobieta – Ilona Kuśmierska

Serial według powieści Ryszarda Ćwirleja pt. „Ręczna robota”, emitowany od 28 lutego do 10 czerwca 2011r. w Programie I Polskiego Radia.

Akcja serialu rozpoczyna się 8 marca 1986, kiedy sprzątaczka odnajduje w pociągu relacji Berlin-Poznań zwłoki brutalnie zamordowanego mężczyzny. Po brawurowej akcji milicji obywatelskiej, którą dowodzi chorąży Teofil Olkiewicz, domniemany sprawca zostaje ujęty. Jednak sprawa nie jest tak prosta, jak się wydawało...

Zapraszamy na serial z fascynującą intrygą kryminalną osadzoną u schyłku PRL-u, czasu lewych interesów cinkciarzy, pewexów, nielegalnego importu nowinek technologicznych (kto nie chciał wtedy posiadać magnetowidu?). Autor doskonale odzwierciedlił realia, PRL przedstawił z precyzją bliską literaturze faktu, jednak dzięki barwnym i zabawnym bohaterom zapewnił również świetną rozrywkę i sporą dawkę humoru.

Serial jest największą produkcją w historii Teatru Polskiego Radia – nagrania, w których wzięła udział rekordowa liczba aktorów (116) trwały blisko 2 miesiące.

Anand
2012-03-30 15:31

BAAARDZO wielkie dzięki! Od dawna tego szukałem. Audiofil - sprawiłeś mi piękny prezent na zbliżające się święta.

Robertus
2012-09-11 22:31

"Ręczna robota" (2011)

Autor: Ryszard Ćwirlej
Reżyseria: Janusz Kukuła

odc. 1
Obsada: Adam Ferency (narrator), Bogdan Kalus (Gerard Matusiak), Sylwester Maciejewski (Alojz Piontek)

odc. 2
Obsada: Adam Ferency (narrator), Andrzej Mastalerz (Karol Wójcik), Jacek Beler (pasażer), Mirosław Wieprzewski (pasażer), Jan Pęczek (pasażer), Andrzej Andrzejewski (pasażer), Mateusz Grydlik (pasażer), Jan Jurewicz (konduktor), Tomasz Marzecki (konduktor)

odc. 3
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Małgorzata Rożniatowska (pani Irenka), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Jarosław Gruda (sierżant Kowal)

odc. 4
Obsada: Adam Ferency (narrator), Adam Bauman (sierżant Mleczak), Jan Jurewicz (Piotr Maślanka), Grzegorz Kwiecień (milicjant Władziu)

odc. 5
Obsada: Adam Ferency (narrator), Irena Kownas (Wróblowa), Zofia Saretok (Krzysztofiakowa), Katarzyna Kozak (sprzątaczka), Milena Suszyńska (sprzątaczka)

odc. 6
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marek Frąckowiak (porucznik Kudelski), Jolanta Wołłejko (sprzedawczyni), Wojciech Chorąży (solista Majchrzak), Irena Kownas (Wróblowa), Zofia Saretok (Krzysztofiakowa), Katarzyna Kozak (sprzątaczka), Milena Suszyńska (sprzątaczka / głos w megafonie), Jacek Beler (pasażer), Mirosław Wieprzewski (pasażer), Jan Pęczek (pasażer)

odc. 7
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak)

odc. 8
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Arkadiusz Bazak (pułkownik Żyto), Ewa Kania (Wiesia), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski)

odc. 9
Obsada: Adam Ferency (narrator), Ryszard Olesiński (Zyga Majcherek), Ilona Kuśmierska (Helena Wąsik), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka), Aleksandra Kowalicka (Beatka), Leon Charewicz (dzielnicowy Kotecki)

odc. 10
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Andrzej Ferenc (doktor Jabłoński), Marek Frąckowiak (porucznik Kudelski)

odc. 11
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Sławomir Holland (sierżant Karol), Ewa Serwa (kelnerka Stasia)

odc. 12
Obsada: Adam Ferency (narrator), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka), Brygida Turowska (Stacha Brokowska), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Joanna Jeżewska (Grażyna Marcinkowska), Leon Charewicz (dzielnicowy Kotecki)

odc. 13
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Kazimierz Wysota (dzielnicowy Obrębski), Jarosław Gruda (sierżant Kowal), Antonina Girycz (burdelmama)

odc. 14
Obsada: Adam Ferency (narrator), Mirosław Wieprzewski (Stachu Łopata), Włodzimierz Bednarski (Włodarczyk), Mikołaj Klimek (mężczyzna)

odc. 15
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Cezary Kwieciński (ZOMO-wiec), Jacek Beler (ZOMO-wiec), Stanisław Elsner-Załuski (dyżurny), Antonina Girycz (burdelmama), Jan Pęczek (milicjant)

odc. 16
Obsada: Adam Ferency (narrator), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Sławomir Holland (sierżant Karol), Paweł Szczesny (Tunio Ząbek)

odc. 17
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Stanisław Elsner-Załuski (dyżurny), Artur Janusiak (sierżant Nowak)

odc. 18
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Paweł Szczesny (Tunio Ząbek), Krzysztof Szczerbiński (Marzycki), Jerzy Molga (szatniarz)

odc. 19
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Mirosław Wieprzewski (Stachu Łopata), Elżbieta Gaertner (Gienia Łopata), Andrzej Chudy (przewodnik), Cezary Kwieciński (ZOMO-wiec), Jacek Beler (ZOMO-wiec)

odc. 20
Obsada: Adam Ferency (narrator), Sławomir Pacek (kapral Fik), Cezary Kwieciński (ZOMO-wiec), Jacek Beler (ZOMO-wiec), Artur Janusiak (sierżant Nowak)

odc. 21
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Cezary Kwieciński (ZOMO-wiec)

odc. 22
Obsada: Adam Ferency (narrator), Grzegorz Kwiecień (milicjant Władziu), Paweł Krucz (milicjant Mały), Mateusz Grydlik (milicjant Kapral), Zbigniew Konopka (Kowalski), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka), Wiktoria Gorodeckaja (Marlena), Artur Janusiak (sierżant Nowak)

odc. 23
Obsada: Adam Ferency (narrator), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Julia Kołakowska (Marzena), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński)

odc. 24
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Sławomira Łozińska (Jadwiga Olkiewicz), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka)

odc. 25
Obsada: Adam Ferency (narrator), Jan Pęczek (Marian Fronczak), Wojciech Machnicki (Zbyniu Gawełek), Paweł Nowisz (majster)

odc. 26
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Paweł Szczesny (Tunio Ząbek)

odc. 27
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Sławomira Łozińska (Jadwiga Olkiewicz), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka)

odc. 28
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka), Jakub Snochowski (szeregowy), Robert Kuraś (punk)

odc. 29
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Sławomir Holland (Gienias), Jarosław Gruda (Krzychu), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Karol Wróblewski (sierżant), Michał Podsiadło (milicjant)

odc. 30
Obsada: Adam Ferency (narrator), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Joanna Jeżewska (Grażyna Marcinkowska), Ewa Kania (Wiesia)

odc. 31
Obsada: Adam Ferency (narrator), Andrzej Blumenfeld (porucznik Martyniuk), Piotr Zelt (sierżant Wołyńczuk), Olga Omeljaniec (Alinka)

odc. 32
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Arkadiusz Bazak (pułkownik Żyto), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Damian Damięcki (mężczyzna), Joanna Jędryka (kobieta), Kinga Tabor (kobieta)

odc. 33
Obsada: Adam Ferency (narrator), Tomasz Sapryk (Glizda), Mieczysław Morański (Miętus), Jan Kulczycki (Lutek), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Paweł Szczesny (klawisz)

odc. 34
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak)

odc. 35
Obsada: Adam Ferency (narrator), Mirosława Krajewska (Majewska), Katarzyna Kozak (kierowniczka), Maria Niklińska (Zośka), Agnieszka Judycka (Kamila), Kamila Boruta (Kamila), Wojciech Michalak (Roman), Przemysław Wyszyński (Marek)

odc. 36
Obsada: Adam Ferency (narrator), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Stanisław Elsner-Załuski (dyżurny)

odc. 37
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marcin Troński (towarzysz Baryła), Arkadiusz Bazak (pułkownik Żyto), Barbara Kałużna (pani Halinka)

odc. 38
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Karol Wróblewski (milicjant), Michał Podsiadło (milicjant), Jarosław Gruda (milicjant), Wojarz Trucki (protokolant), Mirosław Wieprzewski (Rajmund Dutka)

odc. 39
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Arkadiusz Bazak (pułkownik Żyto), Janusz Wituch (porucznik Chudecki), Piotr Kozłowski (porucznik Adamski), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Jarosław Gruda (sierżant Kowal)

odc. 40
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Mateusz Grydlik (Zdzichu), Artur Janusiak (Wojtas), Andrzej Mastalerz (pasażer), Izabela Dąbrowska (pasażerka), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Joanna Jeżewska (Grażyna Marcinkowska), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski)

odc. 41
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Monika Węgiel (Zuza), Andrzej Niemirski (Władziu), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Mirosława Krajewska (Majewska)

odc. 42
Obsada: Adam Ferency (narrator), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Piotr Kozłowski (porucznik Adamski)

odc. 43
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Miłogost Reczek (kapitan Makowski), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Andrzej Mastalerz (Karol Wójcik)

odc. 44
Obsada: Adam Ferency (narrator), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Mieczysław Morański (Miśkiewicz)

odc. 45
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Jacek Król (Romek Maśluszczak)

odc. 46
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Robert Kuraś (Szwaja), Przemysław Wyszyński (Mały), Zygmunt Sierakowski (Marian Kołodziejczyk)

odc. 47
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Andrzej Chudy (porucznik Wichniak), Robert Czebotar (sierżant Truszkowski), Ilja Zmiejew (Wiktor Krawcew)

odc. 48
Obsada: Adam Ferency (narrator), Janusz Chabior (Olo Golona), Ireneusz Dydliński (mężczyzna), Wojciech Chorąży (mężczyzna), Daniel Wydrych (mężczyzna), Grzegorz Kwiecień (ZOMO-wiec), Piotr Kozłowski (porucznik Adamski)

odc. 49
Obsada: Adam Ferency (narrator), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Tomasz Sapryk (kapral Wujec)

odc. 50
Obsada: Adam Ferency (narrator), Piotr Polk (porucznik Trulka), Lech Łotocki (sąsiad Marian), Jan Pęczek (kuzyn Karol), Wojciech Błach (Marian Kluta)

odc. 51
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Jarosław Gruda (sierżant Kowal), Andrzej Blumenfeld (porucznik Martyniuk), Anna Gajewska (telefonistka)

odc. 52
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Waldemar Kownacki (pan Gienio)

odc. 53
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Kazimierz Kaczor (podpułkownik Szafranek), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski)

odc. 54
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Janusz Chabior (Olo Golona), Andrzej Mastalerz (Karol Wójcik), Sławomir Pacek (chorąży Macek)

odc. 55
Obsada: Adam Ferency (narrator), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka)

odc. 56
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Jarosław Gruda (sierżant Kowal), Andrzej Mastalerz (Karol Wójcik)

odc. 57
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Mirosław Zbrojewicz (Rajmund Dutka), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Waldemar Kownacki (pan Gienio)

odc. 58
Obsada: Adam Ferency (narrator), Wojciech Błach (Marian Kluta), Bogdan Kalus (Arek Hołda), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Jan Kulczycki (Czarek Kamiński)

odc. 59
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Piotr Kozłowski (porucznik Adamski), Janusz Wituch (porucznik Chudecki), Karol Pocheć (Marek Pawlak), Paweł Ciołkosz (szeregowy)

odc. 60
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Cezary Nowak (plutonowy)

odc. 61
Obsada: Adam Ferency (narrator), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Wojciech Błach (Marian Kluta), Tomasz Sapryk (kapral Wujec), Tomasz Marzecki (dyżurny)

odc. 62
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Piotr Polk (porucznik Trulka)

odc. 63
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Jarosław Gruda (sierżant Kowal), Anna Gajewska (Ola), Wojciech Chorąży (milicjant), Andrzej Mastalerz (Karol Wójcik)

odc. 64
Obsada: Adam Ferency (narrator), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Monika Węgiel (Zuza)

odc. 65
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Ilja Zmiejew (Wiktor Krawcew), Andrzej Piszczatowski (kapitan Alik), Piotr Kozłowski (porucznik Adamski), Zygmunt Sierakowski (Marian Kołodziejczyk)

odc. 66
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Stanisław Elsner-Załuski (dyżurny), Mateusz Grydlik (sierżant), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Tomasz Sapryk (kapral Wujec), Mikołaj Klimek (dyspozytor)

odc. 67
Obsada: Adam Ferency (narrator), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Jarosław Gruda (sierżant Kowal), Leon Charewicz (dzielnicowy Kotecki)

odc. 68
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Marcin Tyrol (sierżant Szołtysik), Tomasz Sapryk (kapral Wujec)

odc. 69
Obsada: Adam Ferency (narrator), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Jarosław Gruda (sierżant Kowal), Piotr Kozłowski (porucznik Adamski), Stanisław Elsner-Załuski (dyżurny)

odc. 70
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski)

odc. 71
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Wojciech Błach (Marian Kluta), Piotr Polk (porucznik Trulka), Łukasz Simlat (mężczyzna)

odc. 72
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Marian Dziędziel (porucznik Pytlok), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski), Marcin Tyrol (sierżant Szołtysik), Piotr Polk (porucznik Trulka), Wojciech Błach (Marian Kluta), Ilona Kuśmierska (kobieta), Jerzy Słonka (sąsiad)

odc. 73
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Arkadiusz Bazak (pułkownik Żyto), Henryk Talar (generał)

odc. 74
Obsada: Adam Ferency (narrator), Paweł Szczesny (Tunio Ząbek), Przemysław Bluszcz (Ryszard Grubiński), Krzysztof Szczerbiński (Marych), Zbigniew Suszyński (porucznik Brodziak), Julia Kołakowska (Marzena)

odc. 75ost.
Obsada: Adam Ferency (narrator), Marian Opania (chorąży Olkiewicz), Krzysztof Banaszyk (major Marcinkowski), Waldemar Barwiński (szeregowy Blaszkowski)

Golem23
2018-10-26 02:05

Genialny serial! Rewelacyjna obsada i realizacja. Słuchałem już 3 razy. Wprost stworzone na bezsenne noce. 

Dodaj link/komentarz...

Użytkownik: Data dodania:
Link do pobrania:
Komentarz:

Historia ostatnich odwiedzin: