Popularne tagi (TOP 10)
premiera
Audycja
klasyka
Słuchowisko w radiowej Jedynce
religia
rosyjskie
Wieczór ze słuchowiskiem
poezja
biografia
KLCW
Ostatnio zamieszczone
Teatr Polskiego Radia Pałac
Wiesław Myśliwski
Scena Teatralna Trójki
Nestorka
Marta Grzechowiak
Teatr Polskiego Radia
Kłopoty wynalazcy - Lustro
Jan Brzechwa
Teatr Polskiego Radia
Medea - moja sympatia
Jeremi Przybora
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Ostatnio zgłoszone jako nieaktywne
Teatr Polskiego Radia Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
Teatr Polskiego Radia
Zemsta (1953)(fragm.)
Aleksander Fredro
Inne
Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy
Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska
Inne
Stefan Batory-Król legenda
Andrzej Sowa
Scena Teatralna Trójki
Plany Trójki na sezon teatralny 2011/2012
Barbara Marcinik i Janusz Kukuła
Ostatnio zalogowani
na stronie
na stronie
Informacja dostępna po zalogowaniu
Kontakt
REJESTR AKTORÓW
Alfabetycznie: A B C Ć d E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Chronologicznie: 1850 → 1870 → 1880 → 1890 → 1900 → 1910 → 1920 → 1930 → 1940 → 1950 → 1960 → 1970 → 1980 → 1990 → 2000 → zas0 →
Kalendarium: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Ilość ról: 92
Zbigniew
Suszyński
ur. 1961-07-26
Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, lektor telewizyjny.Słuchowiska:
- WZS"„Przepowiednie Hieronima B.”" - Marta Guśniowska
- TPR"Adieu, czyli przypadki księdza Grosera [1]" - Jan Grzegorczyk
- TPR"Amazonka" - Marek Nowakowski
- DTW"Antygona" - Jean Anouilh
- RDZ"B@jki - Baba Dżaga" - Marcin Pałasz
- STT"Centralny" - Andrzej Mandalian
- DTW"Cudowna melina" - Kazimierz Orłoś
- POE"Czas otwarty" - Janusz Stanisław Pasierb
- TPR"Czekoladki Marcus" - Zbigniew Wojnarowski
- STT"Czeski uśmiech retro" - Karol Capek
- TPR"Człowiek, który był Czwartkiem" - Gilbert Keith Chesterton
- TPR"Doria, czyli rzecz o Puccinim" - Mateusz Tracz
- TPR"Dudek" - Tadeusz Kijański
- PTW"Dwanaście krzeseł" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
- TPR"Dzień oszusta" - Ireneusz Iredyński
- DTW"Dziesięć pięter" - Cezary Harasimowicz
- RDZ"Ferie z fortepianem" - Tomasz Maciej Trojanowski
- PTW"Filip" - Leopold Tyrmand
- TPR"Fotografia" - Wojciech Letki
- TPR"Gejsza" - Tadeusz Kijański
- TPR"Gość" - Wojciech Letki
- TPR"Happening, czyli nocna komedia z karawanem w tle" - Andrzej Mularczyk
- DTW"Jasełka moderne" - Ireneusz Iredyński
- WZS"Jest już za późno" - Kazimierz Orłoś
- PTW"Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy" - Sergiusz Piasecki
- TPR"Kolejowa miłość w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
- POW"Komediantka" - Władysław Stanisław Reymont
- TPR"Koniec wieńczy dzieło" - Wojciech Dróżdż i Sławomir Rogowski
- TPR"Krakus książę nieznany" - Cyprian Kamil Norwid
- INN"Król Lear Superprodukcja" - FONOPOLIS
- STT"Lalek (2008)" - Zbigniew Herbert
- POW"Lalka (1997)" - Bolesław Prus
- TPR"Listopad" - Andrzej Sowa
- DTW"Łaska księcia Hieronima" - Uładzimier Arłou
- TZO"Maigret i trup w kanale" - Georges Simenon
- PTW"Maszeńka" - Vladimir Nabokov
- TPR"Między nami dobrze jest" - Dorota Masłowska
- INN"Miłość na Krymie reż.Erwin Axer" - Sławomir Mrożek
- WZS"Mistrz i Małgorzata (1994)" - Michaił Bułhakow
- WZS"Moje zakazane podwórze" - Krzysztof Choiński
- POW"Motel w pół drogi" - Adam Bauman
- STT"Motyw (z cyklu 'Wrębiak i Malina')" - Jan Warenycia
- PTW"Msza za miasto Arras" - Andrzej Szczypiorski
- TPR"Na probostwie w Wyszkowie" - Stefan Żeromski
- TPR"Następny proszę" - Paweł Binke
- TPR"Nie sen, nie sen" - Daniel Odija
- WZS"Niebieskie migdały" - Liliana Bardijewska
- TPR"Niekłamane oblicze Jana Piszczyka" - Jerzy Stefan Stawiński
- RDZ"Niewiarygodne przygody Altusa Grajka. Królewski Turniej Muzyczny" - Natasza Kielak, Rych Dziewulski
- DTW"Noc i mgła" - Danilo Kiš
- PTW"Odwiedziny Fausta" - Jerzy Zawieyski
- RDZ"Opowieści sroki - Królewskie jajo" - Liliana Bardijewska
- PTW"Ósmy dzień tygodnia" - Marek Hłasko
- TPR"Pamięć drzew" - Jan Józef Szczepański
- POW"Paragraf 22" - Joseph Heller
- DTW"Pierścionek z końskiego włosia" - Aleksander Ścibor-Rylski
- PTW"Pierwsza hrabina Wessex" - Thomas Hardy
- TPR"Pieśń nad pieśniami" -
- RDZ"Pinokio" - Carlo Collodi
- TPR"Plaża Falesy" - Dylan Thomas
- WZS"Po przerwie" - Włodzimierz Bolecki
- WZS"Podświetlany basen w złotych ramach" - Krzysztof Choiński
- TPR"Poeta" - Karol Capek
- TPR"Pomóż mi przegrać te wybory" - Dobrosława Bałazy
- POW"Popioły (1997)" - Stefan Żeromski
- TPR"Propozycja" - Narcyz Łopianowski
- TPR"Proste zlecenie" - Jarosław Klejnocki
- TPR"Próba generalna" - Małgorzata Imielska
- STT"Przybysz" - Adam Kamiński
- TZO"Przydział" - Adam Kreczmar
- TPR"Pustelnia" - Henryk Bardijewski
- TPR"Radosna orkiestra wiecznego spoczynku" - Andrzej Mularczyk
- TPR"Ręczna robota" - Ćwirlej Ryszard
- TPR"Scenki rodzinne" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
- TPR"Seans radiowy" - Tadeusz Kijański
- TPR"Szepty podszepty" - Henryk Bardijewski
- RDZ"Szpinak" - Ewa Barska
- TPR"Świństwo" - Jan Józef Szczepański
- TPR"Tajniki pisma" - Karol Capek
- TPR"Teatr niekonsekwencji" - Tadeusz Różewicz
- TPR"Teatr św. Franciszka" - Roman Brandstaetter
- TPR"Trufle, czyli nowe Przypadki księdza Grosera [2]" - Jan Grzegorczyk
- TPR"Turyści z bocianich gniazd" - Czesław Straszewicz
- DTW"Wesele Figara" - Pierre de Beaumarchais
- TPR"Wojna o mały uśmiech" - Wojciech Letki
- TZO"Wpadka na Noon Street" - Raymond Chandler
- TZO"Zasiłek" - Wojciech Letki
- TPR"Zdarzenia na brygu Banbury" - Witold Gombrowicz
- TPR"Zebranie aniołów" - Pierre de Marivaux
- RDZ"Żegnaj Bambi" - Jan Warenycia
- TZO"Żółty pies" - Georges Simenon