Bauman
  • STT
    "Motyw (z cyklu 'Wrębiak i Malina')" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Muchy manuskryptowe Fryderyka Chopina" - Wojciech Markiewicz
  • TPR
    "Nagasaki" - Eric Faye
  • WZS
    "Nic się nie zdarzyło" - Paweł Mossakowski
  • TPR
    "Nie ma jednak na świecie żadnej równowagi" - Daniel Charms
  • TPR
    "Nie sen, nie sen" - Daniel Odija
  • TPR
    "Niepotrzebny wiersz" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Nieustające rozmowy i wielkie czuwanie" - Wojciech Markiewicz
  • STT
    "Niewysłane listy" - Damian Słowioczek
  • STT
    "Noc" - Andrzej Stasiuk
  • TPR
    "Noc w Hotelu Palace" - Roland Topor i Michel Ribes
  • TPR
    "Obłomow - antyromans" - Iwan Gonczarow
  • TPR
    "Oczopląs" - Jerzy Górzański
  • TPR
    "Oczy Meduzy" - Hans Martin Dressler
  • TPR
    "Ogień" - Marek Harny, Marek Wortman
  • POW
    "Oliver Twist" - Charles Dickens
  • TPR
    "On (Wywiad z Jakubem Bermanem)" - Teresa Torańska
  • TPR
    "Operetka (2004)" - Witold Gombrowicz
  • TPR
    "Opowiadania kołymskie" - Warłam Szałamow
  • STT
    "Osiedle" - Lidia Amejko
  • TPR
    "Ostatni akt" - Małgorzata Sobieszczańska
  • TPR
    "Pan i sługa" - Andrzej Bart
  • TPR
    "Pan prezes w pracy i w walce" - Sławomir Mrożek
  • TPR
    "Pan Święto" - Anna Mentlewicz
  • TPR
    "Papierowy człowiek" - Dashiell Hammett
  • TPR
    "Park Aleksandra" - Jerzy Górzański
  • STT
    "Pasażer Luter" - Darek Błaszczyk
  • TPR
    "Pecunia non olet" - Cezary Harasimowicz
  • STT
    "Pęknięta, obwiązana nitką" - Zyta Rudzka
  • WZS
    "Piekło" - Jerzy Siatkiewicz
  • TPR
    "Pierwszy astoriański zjazd pisarzy" - Antoni Koczerga
  • TPR
    "Pieśń ujdzie cało" - Marcin Przybylski
  • TPR
    "Piętno" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Poczta" - Rabindranath Tagore
  • TPR
    "Podróż z nihilistą" - Mikołaj Leskow
  • TPR
    "Pokolenie" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Powrót Odysa" - Stanisław Wyspiański
  • INN
    "Pożycz nam męża, Puppy" - Graham Greene
  • PTW
    "Proces (2009)" - Franz Kafka
  • TPR
    "Proszę zadzwonić później" - Monika Luft
  • TPR
    "Próba generalna" - Małgorzata Imielska
  • DTW
    "Przemiana" - Franz Kafka
  • TPR
    "Przewoźnik" - Ewa Kuczkowska
  • TZO
    "Przydział" - Adam Kreczmar
  • TPR
    "Przygoda w Warszawie" - Stefan Kisielewski
  • PTW
    "Przygody w noc sylwestrową" - Ernst Theodor Amadeus Hoffmann
  • TPR
    "Przyszedł" - Woodrow Kroll
  • WZS
    "Przyszedł poeta" - Henryk Bardijewski
  • WZS
    "Raport" - Małgorzata Małaszko
  • TPR
    "Raport" - Waldemar Modestowicz
  • TPR
    "Rewolwer" - Aleksander Fredro
  • TPR
    "Ręczna robota" - Ćwirlej Ryszard
  • WZS
    "Romeo i Julia (2005)" - William Shakespeare
  • PWD
    "Rozbicie" - Rabindranath Tagore
  • INN
    "Rozmaitości sceniczne" - Konstanty Ildefons Gałczyński
  • WZS
    "Rozmowa z Jakubem Bermanem" - Teresa Torańska
  • CZP
    "Rozmowy w Alei Zdrowia" - Tadeusz Różewicz, Bolesław Prus
  • TPR
    "Ryszard III - Gra o tron" - William Szekspir
  • RDZ
    "Rzeka pełna mleka" - Krzysztof Bizio
  • TPR
    "Samuel Zborowski (reż.Jan Warenycia)" - Juliusz Słowacki
  • TPR
    "Sen o królu Dawidzie" - Helmut Kajzar
  • DTW
    "Sędziowie" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Sława i chwała (Zagubieni w historii)" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • TPR
    "Spisek" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Staniesz się falą (o Jacku Kaczmarskim)" - Piotr Cieński
  • TPR
    "Stara kobieta wysiaduje" - Tadeusz Różewicz
  • STT
    "Stella" - Piotr Subbotko
  • TPR
    "Sumienie" - Aleksander Sołżenicyn
  • RDZ
    "Superpies i Połówka" - Wojciech Letki
  • STT
    "Szalona lokomotywa" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Szepty podszepty" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Szkoła obmowy" - Wojciech Bogusławski
  • TPR
    "Szkoła żon" - Molier
  • TPR
    "Ślepy tor" - Stefan Grabiński
  • RDZ
    "Śmieci" - Katarzyna Ciążyńska
  • STT
    "Śmierć Iwana Ilicza" - Lew Tołstoj
  • DTW
    "Śmierć porucznika" - Sławomir Mrożek
  • RDZ
    "Śnieżny kryzys w Białym Dole" - Mariusz Niemycki
  • RDZ
    "Śnieżynka" - Krystyna Chołoniewska
  • TPR
    "Tam i z powrotem" - Mikołaj Samojlik
  • TPR
    "Tango z hydraulikiem" - Jan Misiuk
  • TPR
    "Taniec kogutów - Independance" - Stanisław Broszkiewicz
  • TPR
    "Teraz będzie Polska" - Andrzej Sowa
  • TPR
    "Tobermory" - Hector Hugh Munro (Saki)
  • TPR
    "Trudna decyzja" - Tadeusz Rittner
  • TPR
    "Trufle, czyli nowe Przypadki księdza Grosera [2]" - Jan Grzegorczyk
  • TPR
    "Tunel" - Zbigniew Wojnarowski
  • TPR
    "Turyści z bocianich gniazd" - Czesław Straszewicz
  • DTW
    "Ucieczka do Wenecji" - Georg Kaiser
  • TPR
    "Układ" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • WZS
    "Uroczysko" - Jacek Snopkiewicz
  • TPR
    "W obronie niepodległości" - Maciej Rosalak i Igor Sawin
  • TPR
    "Wacława Dzieje" - Stefan Garczyński
  • TPR
    "Warszawa Marii Dąbrowskiej" - Ewa Manowiecka, Tomasz Lerski
  • TPR
    "Według Strindberga" - August Strindberg
  • PTW
    "Wesoły miesiąc maj" - James Jones
  • RDZ
    "Wielki kłopot nietoperza" - Mariusz Niemycki
  • TPR
    "Wielkie porządki w Klubie Patriotów" - Piotr Skotnicki
  • TPR
    "Wojaczek" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Wybory pana burmistrza" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Wyzwolenie" - Stanisław Wyspiański
  • WZS
    "Za drzwiami" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Zagwazdrane żyćko. Rzecz o zakopiańskiej miłości" - Antoni Winch
  • TPR
    "Zapomniane, nieuśmierzone" - Włodzimierz Odojewski
  • TPR
    "Zazdrość i medycyna" - Michał Choromański
  • TPR
    "Ze wspomnień cyklisty" - Bolesław Prus
  • DTW
    "Zegarek" - Feliks Netz
  • TPR
    "Zielony frak" - Gaston Armand de Caillavet & Robert de Flers
  • PTW
    "Zwycięstwo" - Joseph Conrad
  • TPR
    "Życie w cieniu procesu" - Bożena Markowska