nfo&id=1477" style="text-decoration:none">"Klawiatura" - Jerzy Górzański
  • TPR
    "Kobiety u grobu" - Michel de Ghelderode
  • TPR
    "Koncert życzeń" - Beata Dzianowicz
  • WZS
    "Korsykański blues" - Nicole Marmet
  • TPR
    "Król Edyp (reż. Waldemar Modestowicz)" - Sofokles
  • DTW
    "Krótka sztuka o zdradzie" - Aleksander Irwanes
  • STT
    "Księga psa" - Mariusz Bieliński
  • TPR
    "Kulig (z cyklu 'Ciotuleńka')" - Zbigniew Żakiewicz
  • TPR
    "Kumulacja" - Jan Warenycia
  • RTS
    "Kumulacja" - Koliber Studio
  • TPR
    "Largo Desolato" - Vaclav Havel
  • INN
    "Lucrezia Borgia" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Makaki z Celebes" - Marek Kochan
  • RDZ
    "Mikołajek" - Rene Goscinny
  • RDZ
    "Mimi, córka kapitana" - Mariusz Niemycki
  • WZS
    "Moje zakazane podwórze" - Krzysztof Choiński
  • INN
    "Morderca z mgły" - Marcin Wolski
  • POW
    "Motel w pół drogi" - Adam Bauman
  • WZS
    "Musimy tańczyć" - Bogdan Loebl
  • INN
    "Myszka wiatropylna" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Na deptaku" - Marta Sztokfisz
  • RDZ
    "Na skróty" - Justyna Ścibor
  • WZS
    "Nie każdy jest snajperem" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Niepotrzebny wiersz" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Noc Walpurgii albo kroki komandora" - Wieniedykt Jerofiejew
  • TPR
    "O co pytają poetę" - Bolesław Taborski
  • TPR
    "Odjazd" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • RDZ
    "Opowieści sroki - Królewskie jajo" - Liliana Bardijewska
  • TPR
    "Pewnego lata w Nohant" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • STT
    "Pęknięta, obwiązana nitką" - Zyta Rudzka
  • TPR
    "Piekło stawia wszystkim" - Jerzy Górzański
  • TPR
    "Piętno" - Jan Warenycia
  • POW
    "Pociągi pod specjalnym nadzorem" - Bohumil Hrabal
  • TPR
    "Pokój numer piętnaście.Okno" - Ireneusz Iredyński
  • RDZ
    "Popieluszka" - Janina Porazińska
  • STT
    "Popost" - Antoni Winch
  • TPR
    "Powiatowa lady Macbeth" - Mikołaj Leskow
  • TPR
    "Powiedz im to, aniele" - Wojciech Chmielewski
  • INN
    "Prawda baśni, prawda legendy" - Marcin Wolski
  • DTW
    "Profesjonalista" - Dusan Kovacevic
  • TPR
    "Przewoźnik" - Ewa Kuczkowska
  • POW
    "Przygody Don Kichota" - Miguel de Cervantes
  • WZS
    "Przyszedł poeta" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Raport o stanie wojennym" - Marek Nowakowski
  • PTW
    "Rola mojej rodziny w światowej rewolucji" - Bora Ćosić
  • TPR
    "Second-hand" - Joanna Didik
  • TPR
    "Sezon na kłopoty, czyli baśń o księciu Talizmanie" - Henryk Bardijewski
  • DTW
    "Słomkowy kapelusz" - Eugeniusz Labiche
  • TPR
    "Spacer kalekich" - Piotr Cieński
  • TPR
    "Spacery" - Bogusław Schaeffer
  • TPR
    "Spisek" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Sumienie" - Aleksander Sołżenicyn
  • TPR
    "Sursum corda" - Marian Sworzeń
  • TPR
    "Szczęście kowala" - Józef Hen
  • TPR
    "Szóste" - Joanna Kuciel
  • TPR
    "Ślepy tor" - Stefan Grabiński
  • RDZ
    "Śmieci" - Katarzyna Ciążyńska
  • STT
    "Światło w lesie" - Rafał Wojasiński
  • TPR
    "Świta" - Jarosław Mikołajewski
  • STT
    "Tajemnica pewnej nocy" - Aleksander Argentynowicz (Krzysztof Zaleski)
  • RDZ
    "Trąba włochacza" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • TPR
    "Turyści z bocianich gniazd" - Czesław Straszewicz
  • TPR
    "Von Bingen. Historia prawdziwa" - Sandra Szwarc
  • TPR
    "W strefie ciszy" - Marek Nowakowski
  • TPR
    "Wielkie porządki w Klubie Patriotów" - Piotr Skotnicki
  • TPR
    "Wózek" - Marek Ławrynowicz
  • WZS
    "Wstęp do pamiętnika - Słuchowisko o Karolu Szymanowskim" - Wacław Tkaczuk
  • DTW
    "Wynalazek walca" - Vladimir Nabokov
  • TPR
    "Wyobcowany" - Iwona Malinowska
  • STT
    "Wypożyczalnia ludzi" - Krzysztof Wójcicki
  • TPR
    "Zabiłem!" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Zagłoba swatem (reż.Jan Warenycia)" - Henryk Sienkiewicz
  • WZS
    "Zamęt" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Ząb mądrości" - Jan Warenycia
  • DTW
    "Zdziczenie obyczajów pośmiertnych" - Bolesław Leśmian
  • DTW
    "Zegarek" - Feliks Netz
  • TPR
    "Zjazd bohaterów" - Jerzy Górzański
  • TPR
    "Zostaw wiadomość po sygnale" - Edward Redliński
  • TPR
    "Żądło śmierci" - Fiodor Sołogub
  • TPR
    "Żyć, nie umierać" - Marcin Troński