Ostatnio zalogowani
na stronie

Informacja dostępna po zalogowaniu

Forum

Widok wątków      Posty-chronologicznie


Nowy post:


Zamieszczanie słuchowisk
truffla33 2014-10-09 21:28:22

Ja to czyste naiwniactwo jestem.

Oświecono mnie właśnie, że za swoją "pracę" związaną z udostępnianiem nagrań "tomek36" (ma też inne aliasy) przyjmuje dobrowolne wpłaty od tzw. znajomych. Dostaje też kasę od bitshara za ściąganie z jego linków.

Kurcze, to znaczy kolego, że się wypromowałeś. No, no, pobieranie kasy za to, co nie jest Twoje... Piractwo się kłania, jak nic.

tomek36 2014-10-09 14:35:14

Własnie widze ze ktos naprawde nie szanuje czyjejs pracy.

Userzy z forum nie maja wyboru linkow do sciagania.

Oswiadczam ze przestaje umieszczac tutaj swoje wstawki.

Tomasz

pavvvel 2014-10-09 13:26:30

Nie o to chodzi. Chodzi o zróżnicowanie linków na główne i rezerwowe. Panie Tomku, niech Pan spróbuje wejść w bitshare o np: tu: http://sluchowiska.ugu.pl/?c=info&id=2201

Ktoś tu chyba nie szanuje pracy innej osoby... 

tomek36 2014-10-09 13:02:11

Wszystkie moje linki na bitshare sa aktywne.

Mozna swobodnie pobierac jako free user.

Moze w kraju w jakim mieszkasz bitshare sa blokowane?

 

pavvvel 2014-10-09 12:32:05

Proszę mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego linki do bitshare są zablokowane. Racjonalnie. 

tomek36 2014-10-08 22:13:44

Witam Wszystkich !


Dopiero teraz zauwazylem ze toczy sie dyskusja na moj temat i na temat moich wstawek.

Po lekturze Waszych wypowiedzi oto co mam do powiedzenia :

1. Znalazłem niedawno to forum i postanowilem zamieszczac tutaj swoje upy. Jest to zbior sluchowisk kompletowany dlugo przed powstaniem tego forum i publikowany m.in, na peb oraz innych warezach a takze na moim wlasnym forum www.booksclub.pl ktore istnieje juz od konca stycznia 2010.

2. Znajduje tutaj takie pozycje ktorych nie posiadalem i oczywiscie umieszam swoje upy ( jest ich na palcach jednej reki policzyc).

3. BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH - ten zapis wynika z szblonu ktory stosuje - moge tego zapisu tutaj nie umieszcac.

4. Przewidujecie moje wstawki - to bardzo proste - robie to z szyku alfabetycznego.

5. Wrzucam tylko na bitshare poniewaz mam tam dozywotnie premium, wspolpracuje z nimi juz jakies 6 lat i jestem bardzo zadowolony.

6. Chcialbym tez zauwazyc, ze nie tylko tutaj znajduja sie sluchowiska i audycje radiowe.

7. Bardzo nie lubie jak mowi sie do mnie lub o mnie,  Tomaszek. Lata moje dziecinstwa skonczyly sie jakies 45 lat temu i nie przystoi nazywac 50-cio latka w taki sposob.

Jesli moje wstawki budzily i budza takie zaniepokojenie to dlaczego nikt nie napisal do mnie na PW.

Pozdrawiam i zostawiam w zyczliwosci

 

Tomasz

 

truffla33 2014-10-06 17:48:31

Ostatnie działania Tomaszka bardzo mnie niepokoją. Wygląda na to, że na serio potraktował mój post

Feler polega na tym, że skopiowanie mojego nagrania i bez słyszalnych zmian, właściwie bez żadnych zmian, powieszenie go z powrotem na forum zaniepokoiło mnie.

pingwin 2014-09-29 20:39

Hi hi hi - jakoe, skąd wiedziałeś o Bardijewskim ?

truffla33 2014-09-29 10:03:09

Jestem. Ale czego ode mnie się oczekuje? Z not wykonywanych przez  tomka36 wnioskuję, że to użytkownik peb'a. Bo tam tak mają. I tam też kochają bitshara. I sorry, ale ja nie mam pojęcia o dodawaniu danych naprawczych.

Mnożenie wymagań może spowodować, że i tak cieniutkie źródełko nagrań wyschnie. Ja wolę mieć coś, niż nic.

A jak Tomaszek chce danych naprawczych, to proszę bardzo, może ściągnąć to co jest, wykonać na tym pracę i zrobić upload z wszelkimi danymi naprawczymi, jakie posiada. Lub zapraszam do wieszania swoich własnych nagrań.

I czemu zaśmiecamy przestrzeń podsłuchowiskową, zamiast przenieść się na forum?

jakoe 2014-09-29 02:10:04

Idę o zakład, że po Ewie Banaszkiewicz i Paolo Barbaro " kolega tomson trzynasty " zdywersyfikuje całego Bardijewskiego.

Trufflo gdzie jesteś ?

pingwin 2014-09-28 22:32:05

Nie mam nic przeciw dywersyfikacji.Wydaje mi się jedynie,że trzeba zachować proporcje.Tytuł i autor słuchowiska słabo konkuruje z drukowanymi literami.Odnosi się wrażenie, że jednostki techniczne są ważniejsze od zawartości. Nie mam wykształcenia technicznego i nie ulegam amokowi technicyzacji, która sztuce nie służy.Słowa Audiofila nie są dla mnie dostepne-nie mam czasu na przeglądanie wielu stron forum-jeśli tam w ogóle są (?). Pod hasłem "brak danych technicznych" udało misię znależć taką rozmowępeb.pl › informacjefeedback)

Propozycja karania za brak danych naprawczych
-Coraz częściej mi się zdarza marnować mój czas i download przez typów, którzy nie potrafią nawet zrobić dobrego uploadu, czyli dodać danych naprawczych w winrarze. Strasznie irytujące zjawisko, zwłaszcza w przypadkach, gdzie pożadaną rzecz udostępnia tylko jedna osoba, która oczywiście nie odpowiada na prywatną wiadomość. Może obok istniejących wymogów na umieszczenie uploadu dodać jeszcze ten, czy to już przesada? Co o tym sądzicie?

-Może Ty byś zaczął coś wrzucać i dodawać dane naprawcze A nie jak pijawa. Głupi pomysł

-Tak swoją drogą to chyba tylko raz miałem problem z rozpakowaniem pobranych plików, więc nie sądzę żeby to był jakiś poważny problem... Autor tematu musi mieć wyjątkowego pecha, skoro jest taki poirytowany

-nie wiem czy pech, czesto błędy sa spowodowane przez sciagajacego a nie upającego...

-taaa proponuje raczej karanie za dane naprawcze :] bo bardzo często są one zbędne i tylko powiększają upload ... a każdy link się liczy - na 100 MB to niewiele bo tylko 10 MB ale np przy uploadach po 4 GB mamy 400 MB do ściągnięcia więcej"                                                                                   

A więc nie wszystko jest tak oczywiste...

Audiofil 2014-09-28 22:04:41

Dywersyfikacja - dywersyfikacją, ale może warto byłoby najpierw uzupełnić linki które wygasły i nie są już dostępne do pobrania...

http://sluchowiska.ugu.pl/index.php?c=katalog&o=kategoria&dostepnosc=n

pavvvel 2014-09-28 16:41:36

Dywersyfikacja linków do słuchowisk jest potrzebna, pamiętacie chyba Państwo jaki bałagan zrobił się po likwidacji hotfile, skutki widoczne są jeszcze... 

pingwin 2014-09-27 17:20:54

BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH zdominował nasz humanistyczny kąt. Czy to jakieś realne niedomagania ? Czy zachętą do wysłuchania dobrego słuchowiska są tak konkretne dane techniczne ? (Które automatycznie poznaję otwierając pobrany plik...)

Admin 2011-05-05 20:46:47

Nowy widok ostatnio zamieszczonych słuchowisk - zaproponowany przez uowl - został utworzony.

Pod listą ostatnio zamieszczonych słuchowisk (po lewej stronie) został umieszczony link "więcej", pozwalający wyświetlić chronologicznie-malejąco linki do ostatnio zamieszczonych słuchowisk (50) - w wersji skróconej bez dodatkowych komentarzy/opisów, a które możemy zobaczyć po kliknięciu w interesujący nas tytuł słuchowiska.

uowl 2011-04-19 08:28:27

Proponuję dodać nową możliwość dla "nowo zamieszczone"

Z lewego boku strony zamieszczone jest 10 ostatnich nowych pozycji. Proponuję dodać funkcjonalność tak, aby np. w katalogu słuchowisk była możliwość wyświetlenia większej ilości informacji o nowo dodawanych słuchowiskach w kolejności chronologicznej malejąco.

Ma to znaczenie, gdy w określonym czasie dodawane jest wiele słuchowisk i umożliwi się wtedy zgrywanie na bieżąco, nawet po dłuższym okresie nieobecności.

gringo 2011-04-10 16:24:46

Proponuję zamieszczać pliki słuchowisk poprzez serwis: http://www.mirrorcreator.com

Plik jednym uploadem zostaje automatycznie zamieszczony na maksymalnie 14 innych serwisach! Trzeba pamiętać o zaznaczeniu serwisów na które zostanie wysłany nasz plik. Dzięki temu dostępność naszych nagrań będzie znacznie dłuższa niż zamieszczanie na jednym konkretnym serwerze.

Pobieranie plików też będzie wygodniejsze gdyż można naprzemiennie pobierać różne słuchowiska z różnych serwisów bez uciążliwego oczekiwania między pobraniami plików z tego samego serwera.