Forum

Widok wątków      Posty-chronologicznie


Nowy post:


Prośba do DamyPik...
DamaPik 2010-01-07 13:14:55

Mimo „zamknięcia tematu” jeszcze moja odpowiedź a raczej wypowiedź.
- praktycznie wszystkie pliki audio, które uplauduje (takie dziwaczne słowo) są modyfikowane. Zmniejszana jest objętość pliku, są odszumiane, poziom głośności jest ustawiany na zbliżonym poziomie, niepotrzebne fragmenty są wycinane... itp.
- korzystam z łącza neostrady i jest to łącze niezbyt szybkie ale zmienne IP jest mi „na rękę”
- Wszystkie powyższe czynności łącznie z wyszukiwaniem (jeżeli sam nie nagrałem) w sieci zajmują sporo czasu.
I tylko z tego powodu nie mogę robić uploadu na innych serwerach.
A że staram się wypowiadać krótko i treściwie stąd taka a nie inna odpowiedź.
Co do wartości poszczególnych serwerów, no cóż... czas pokaże.
Dla mnie najlepszym serwerem jest megaupload, później dopiero rapidshare.
Jednak ten ostatni jest w Polsce najbardziej popularny i nie widzę powodu by z tym walczyć.
Co do hotfile to jest dla mnie nr 3. Kto wie czy nie najbardziej przyszłościowy.
Bardzo walczy o klienta i co ważne mając zmienne IP można „ściagać” praktycznie bez żadnych ograniczeń.

Pozdrawiam wszystkich
DamaPik

staruszek 2010-01-07 12:10:46

To na koniec raz jeszcze ja zabiorę głos ..."winowajca" zaistnienia całej tej polemiki. Do DamyPik nie mam żalu, odmawia mojej prośbie, trudno. Rozumiem i przełykam ślinę. Będzie jak będzie, poradzę sobie...choć Czarna Pani, chodziło mi nie o wszystkie Jej zbiory, tylko o nowe, aktualnie dodawane na bierząco. Ale skoro nie... powtarzam: nie mam żalu. A co do propozycji Audiofila w kwestii użycia JDownloadera... znam go i stosuję od dawna, tylko nie zmienia to faktu iż w porze wieczornej, gdy przystępuję czasem do pobrań, Rapid nawet jemu odmawia "udziału" w transferach na przeciążonych łączach. Pewnie, mozna kupić konto Premium, ale mnie ono nie interesuje. Nie jestem "nałogowym" pobieraczem, ot, wystarczy mi raz a kiedy pobrać mały plik ze słuchowiskiem...tylko gdy mam na to czas, Rapid mi mówi: "nie, dla free userów nie ma wolnego pasma teraz" No i to mnie właśnie sprowokowało do sformułowania prośby do DamyPik w pierwszym poście, gdyż Ona daje, jakby niebyło, najwięcej słuchowisk. Oczywiście, broń Boże nie chcę tu robić żadnego rankingu użytkowników, piszę tylko to, co widzę na bieżąco. Z góry przepraszam tych pozostałych userów, którzy mogliby poczuć się urażeni. Na koniec fajnie, że fajka pokoju została wypalona, uważam, że ten temat powinien zostać już definitywnie zamknięty. Dodam tylko, że jeśli ja będę dodawał coś nowego, to na pewno nie na Rapida, tylko tak jak dotychczas na Hotfile. Pozdrowienia dla wszystkich którzy dzielą się swoimi zbiorami na tym Forum, "staruszek".

DamaPik 2010-01-07 10:02:34

Witam,
"fajka pokoju" została wypalona.
Zasada "zgoda buduje... " jest ciągle aktualna i pewnie tak zostanie
Co do nagrywania nowych słuchowisk to Bartoszu raczej nikt tego nie oczekuje.
Znam kilka osób, które robią to doskonale, na znakomitym sprzęcie i nie ma co ich dublować. Jeżeli już - i to apel do WSZYSTKICH zarejestrowanych sympatyków słuchowisk - szukajcie w sieci. Są wyszukiwarki, lepsze i gorsze ale - kto tylko zechce - ZAWSZE znajdzie coś czego nie mamy w naszych zbiorach.

pozdrawiam wszystkich
DamaPik

Audiofil 2010-01-07 09:29:25

Zażegnując spięcia w tutejszym wątku dodam tylko...

Nie pytajcie co inni mogą zrobić dla was, ale pomyślcie co wy możecie zrobić dla innych

No a jeśli chodzi o kontrowersyjny rapidshare to proponuję zainteresować się niejednokrotnie już wspomnianym programem JDownloader.

Pozdrawiam,
Audiofil

Bartosz 2010-01-06 04:51:54

Chodzilo mi o DAWANIE mozliwosci downloadu z Twoich zborow - co wynika z textu - jakakolwek przypadkowosc interpretacji niestosownosci jets/byla niezamierzona. Twoje nagrania sa super - a Rapidshare nie i taka jest opinia moja i wielu innych postow.
O Nagrywaniu i uploadach: nie moge nagrywac z Antypodow bo nagrania robi sie w realnym czasie np 50min - jakakolwiek przewa w laczach (a w 50min jest ich pare) poprzez pol swiata kladzie nagranie na dwie lopatki - wiec jakosc nagrania i uploadu jest do niczego - nie mowiac o tym ze jak leci audycja to ja zwykle spie (co jest chyba drugorzedne tutaj). Jeszcze raz uklony za niezamierzona niestosownosc. Moj post to fajka pokoju. Uklony - Antypody

DamaPik 2010-01-06 04:11:37

Witam,
mam prośbę Bartoszu NIE WYPOWIADAJ SIĘ ZA MNIE.
A Twoja wypowiedź "Konkluzja jest chyba taka ze dawac tez trzeba umiec." jest dla mnie (pisząc najbardziej delikatnie jak mogę) NIESTOSOWNA.
Nic nie stoi na przeszkodzie - tak jak to jakiś czas temu pisałem - byś zrobił upload na inne serwery. Czytając takie posty zastanawiam się czy nie pora zamienić się w biernego obserwatora...

pozdrawiam wszystkich
DamaPik

Bartosz 2010-01-06 01:55:43

Staruszku - moze ja Ci odpowiem - jak na prawdziwa 'Czarna Dame' przystalo Dama nie moze !!! i juz !!! ..., no, chyba ze bedziesz 'Premium user za pienidze' i wtedy wszystko bedzie szybko, latwo i przyjemnie - w ktoryms post-cie Czarna Dama dala taka propozycje a chodzilo (o ile dobrze pamietam) o kilkadziesiat groszy dziennie (Czarna Damo !!!???....). Zobacz watki 'Pomoc dlz poczatkujacego' i 'Propozycje'. Konkluzja jest chyba taka ze dawac tez trzeba umiec.
Pozdrawiam Staruszka - Antypody

DamaPik 2010-01-05 21:39:44

Witaj !
Niestety, przykro mi staruszku, nie mogę...

pozdrawiam
DamaPik

staruszek 2010-01-05 20:03:21

Otóż 'Czarna Damo'... tak mi wynika z koloru kart...czy oprócz uploadów swoich zbiorów na bardzo przeciążony Rpidshare, mogłabyś równolegle wysyłać je na inny serwer ? Ot...choćby Hotfile, czy też Mediafare... Lubię Rapida...ale w porze popołudniowej nie ma najmniejszych szans, aby cokolwiek z niego pobrać, jesli nie jest się uzytkownikiem Premium. Czy to, o co proszę (a myślę, że nie tylko ja...), "przekracza" Twoje możliwości, "DamoPiki" ? Proszę rozważyć status tzw. Free Userów, naprawdę 'niekochanych' przez Rapidshare w podanej porze dnia..