Ostatnio zalogowani
na stronie

Informacja dostępna po zalogowaniu

Forum

Widok wątków      Posty-chronologicznie


Nowy post:


To przestaje być zabawne!
gepard 2013-04-25 13:34:23

100% poparcia dla działalności Jakoe, zanim zaczniemy kogoś krytykować, lepiej zapytać samego siebie, co zrobiliśmy dla powiększenia zbiorów. Może ci, którzy kręcą nosem na jakość nagrań sami się czymś podzielą?

czarka 2013-03-14 23:53:32

Jakoe- bardzo Ci dziekuję za możliwość wysłuchania wielu wspanialych słuchowisk!!!

Audiofil 2013-02-06 14:20:17

Racja... lepsze nagrania słabszej jakości niż żadne - jeśli ktoś ma lepszą jakość zawsze może przecież dodatkowo zamieścić swoją wersję.

Druga korzyść ze słuchowisk od Jakoe to uzupełnienie rejestru o nowe tytuły - szkoda, że bez żadnych dodatkowych informacji na temat treści czy obsady, ale te zawsze można uzupełnić.

Co do stwierdzenia że "chwała za pracowitość, ale pracowitość to nie wszystko" - krytykować łatwo, a wykazać się czymkolwiek to jakoś trudniej.

Jeśli ktoś nawet nie ma czym się podzielić, to przecież gdyby tak każdy z użytkowników od czasu do czasu zechciał choćby dodać komentarz na podstawie informacji na końcu odsłuchanego słuchowiska (reżyseria, obsada, data realizacji itp.), ewentualnie krótko streścić słuchowisko czy też dodać swoją opinię - skorzystaliby wszyscy - raptem kilka chwil, a jednak to i tak zbyt wiele dla większości...

rs67pl 2013-02-05 19:14:05

My ty gadu gadu, a Jakoe w tym czasie jako jedyny systematycznie uzupełnia nieaktywne linki...  Jakoe, dzięki.

Wybaczcie pozostali, oczywiście miało być:  jeden z niewielu.

truffla33 2013-02-05 13:19:33

Moim zdaniem lepiej mieć coś słabszej jakości, niż nie mieć nic. I tu koledze jakoe należą się podziękowania za pracę. Ja dziękuję.

Nieprawdą jest, że jakoe posiada jedynie nagrania wątpliwej jakości. Zgłaszane niedawno jako nieaktywne słuchowisko, którego nikt jakoś nie kwapił się uaktualnić, zostało wstawione właśnie przez jakoe i jest dobrej jakości.

Zdumiewa mnie negatywny komentarz do pracy jakoe poczyniony przez kogoś, kto NIC nie robi, aby wzbogacać nasze zbiory. Za to pięknie zareklamował swoje zbiory na innym serwerze. Brawo. Nie ma to jak reklama.

I dla mnie osobiście masakra to ten krzyczący nick, pisany wielkimi literami.

ELIOT100 2013-02-03 00:51:39

Rzeczywiście, masakra. Chwała Ci Ja Koe za pracowitość, ale niestety pracowitość to nie wszystko.

rycombel 2013-01-25 22:12:10

Zupełnie serio proponuję podzielić tę stronę na dwie połowy:

Jedną dla jakoe i jego "les miserables" (a mam tu na myśli jego brak dbałości o stan techniczny prezentowanych nagrań) i… dla całej reszty!

A co nam szkodzi takie porównanie: jakoe vs pozostali???